PatronatyBitwa Na Pędzle IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Dla Wizażystów

Bitwa Na Pędzle IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Dla Wizażystów

Już 28 czerwca Szkoła Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej oraz Agencja Medialna Evmaker, zapraszają na kolejną, czwartą już edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Wizażystów pt:”Bitwa na Pędzle”.

Bitwa Na Pędzle IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Dla Wizażystów

Jak informują organizatorzy wydarzenia, tego wieczoru we wrocławskim klubie Casa de La Musica, odbędzie się wspaniała impreza dla profesjonalistów jak i pasjonatów sztuki makijażu i stylizacji.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu jako uczestnik konkursu?

Wystarczy w dniach od 25.05.2013r.- 23.06.2013r. Wysłać swój projekt makijażu konkursowego wraz ze stylizacją na adres marketing@mdalecka.pl. Tegoroczną tematyką konkursu jest Disco Diva, czyli wczucie się w gwiazdę estrady beztroskiej dekady pełnej szalonej zabawy z lat 70-tych. Inspirację do make-upu możemy poszukiwać w pełnym blasku oraz przepychu glam rocku w stylu Grace Jones bądź Dawida Bowie. Jury wybierze dziesięciu najbardziej kreatywnych wizażystów, którzy wezmą udział w finale wydarzenia czwartej edycji konkursu.

Zapraszamy już 28 czerwca od godziny 18.00 na to wspaniałe widowisko do clubu Casa de La Musica, a przede wszystkim na pokaz prac artystów. Wśród atrakcji wieczoru będziemy mogli podziwiać pokaz tańców latynoskich, występ wrocławskiej wokalistki Olgi Zięby oraz pokaz makijażu airbrush.

Patronat Medialny: ModaiJa.Pl

Wybrane dla Ciebie