Strona główna » Blog » Pokaz kolekcji ECHOES RINA COSSACK

Pokaz kolekcji ECHOES RINA COSSACK

Kolekcja na sezon A/W 2013/14 to echa wysublimowanej elegancji lat 50-tych zaprezentowane we współczesnej odsłonie. Odbicia przeszłości pojawiają się jako inspiracja. W kolekcji zostały zastosowane nowoczesne kroje i konstrukcje nawiązujące do stylu Audrey Hepburn.

Propozycja marki zawiera oversizowe, kaszmirowe płaszcze, peleryny, żakiety zestawione z dopasowaną ołówkową spódnicą. Uzupełnieniem kolekcji są pojawiające się po raz pierwszy w kolekcjach RINA COSSACK wełniane kamizelki i ręcznie tworzone, oryginalne swetry. Znajdziemy również wyrafinowane kreacje koktajlowe podkreślające kobiecą sylwetkę z których słynie marka RINA COSSACK.

Zobacz również: Gwiazdy na pokazie mody RINA COSSACK

[nggallery id=4780]

Pokaz zorganizowany przez Fashion Designers Group odbył się dnia 6. czerwca b.r. w Salonie JLR Centrum, Autoryzowany Diler Land Rover, mieszczącym się przy ulicy Waszyngtona 50 w Warszawie. Głównym sponsorem wydarzenia był Philip Morris,partnerem wydarzenia było JLR Centrum, Autoryzowany Diler Land Rover. W czasie pokazu można było zakosztować wina musującego serwowanego przez La Vinotheque Wine Bar & Store. O makijaż modelek zadbała Akademia Makijażu Mokotowska, a stylizację fryzur stworzył Salon Fryzjerski Bagatela. Butów do pokazu użyczyła marka Venezia.

2018-03-14T08:09:00+00:008 czerwca 2013|Moda|