zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Gwiazdy na pokazie mody RINA COSSACK

Gwiazdy na pokazie mody RINA COSSACK

W kreacjach z kolekcji ECHOES RINA COSSACK pojawiły się gwiazdy: Marta Dąbrowska, Maja Hirsch, Aleksandra Kisio, Omenaa Mensah, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Moro, Magdalena Steczkowska, Anna Wendzikowska, Ewa Wojciechowska.

Marta Dąbrowska wybrała biało-czarny top z geometrycznym cięciem i długą spódnicę z koła. Maja Hirsch założyła zjawiskową czerwoną suknię w stylu gwiazd Hollywood. Aleksandra Kisio pojawiła się w eleganckim, idealnie skrojonym kostiumie w kolorze śmietanowej bieli. Na biel postawiła także Omenaa Mensah, uzupełniając kreację czerwonymi szpilkami. Aleksandra Mikołajczyk założyła elegancką sukienkę w stylu lat 50-tych, która podkreślała urodę aktorki.

Zachwyt zgromadzonych gości wzbudziła także Joanna Moro w długiej kobaltowej sukni z odsłoniętymi plecami. Uchodząca za ikonę stylu Magda Steczkowska wybrała klasyczną śmietanową kreację z peleryną. Ukoronowaniem stylizacji stworzonej przez Konrada Fado były białe szpilki i mała kopertówka. Anna Wendzikowska oczarowała wszystkich kobaltową sukienką z aplikacjami na ramionach. Ewa Wojciechowska podkreśliła swoją kobiecą sylwetkę perfekcyjnym śmietanowym żakietem z baskinką i czarną ołówkową spódnicą. Wszystkie kreacje noszone przez gwiazdy przykuwały wzrok i udowodniły, że kolekcja ECHOES RINA COSSACK prezentuje się zjawiskowo nie tylko na wybiegu.

Na ten szczególny wieczór kreacje RINA COSSACK wybrały także: Oliwia Angerstein, Anna Gzyra, Andżelika Piechowiak, Agata Załęcka, Izabela Zwierzyńska.

Zobacz również: kolekcja ECHOES RINA COSSACK

[nggallery id=4781]
2018-03-14T08:08:58+01:008 czerwca 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: