zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs: Historie romansem pisane

Konkurs: Historie romansem pisane

Każdy potrzebuje kogoś, by kochać….(„Everybody Needs Somebody to Love” rozsławiona przez Blues Brothers, choć napisali ją Bert Berns, Solomon Burke i Jerry Wexler). Bez względu na czas i czasy w jakich żyjemy, bez względu na to, jak byłyby zagonione i szalone – miłość jest w nas. Pierwsza? Której nigdy nie zapomnimy? Ta ostatnia, która trwa? Nieważne. Bo przecież „Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najszczersza, wszystkie dawne usuwa w cień.” (Irena Santor).

Miłość od pierwszego wejrzenia, miłość aż po grób, miłość ze szkolnej ławki, wakacyjny romans i przelotny, imprezowy romans. Bo przecież i Ty i ja też miewamy „ochotę na chwileczkę zapomnienia” (Hanna Banaszak).

Zapomnienia? A dlaczegóż by nie utrwalić tych chwil „ulotnych jak ulotka” (Paktofonika)? Proponujemy Wam zatem zabawę, która pozwoli Wam zachować te piękne romantyczne wspomnienia – bo będziemy je publikować! – a przy okazji pozwoli na dreszczyk emocji – bo można przy tym wygrać i nagrody rzeczowe i realne pieniądze!

Tak, to nasz nowy konkurs : „Historie romansem pisane”

Zasady są proste: napisz, opisz, swoją romantyczną historię, historię Twojej miłości, spotkania, rozstania, chwilowego zauroczenia, nieważne – nie ograniczamy Twojej twórczości poza tematem konkursu – wyślij swój utwor, list, tekst, opowiadania na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie „romanse” i… czekaj na publikację, nagrody, a może i karierę literacką?

Najlepsze, wybrane przez Komisję Konkursową utwory będziemy sukcesywnie publikować na łamach serwisu Moda i Ja, co miesiąc wybieramy najlepszy utwór, którego laureatka lub laureat otrzymuje nagrodę książkową, co kwartał wybieramy The Best of…. którego zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną w kwocie 150 PLN!

Moje Drogie i Moi Drodzy,
Czy to wystarczająca zachęta byście podzielili się z nami i Czytelnikami swoimi romantycznymi historiami? Niech każdy pozna Wasze szczęście lub błędy, które każdemu zdarza się popełnić… Nie bądźcie sami…. dzielcie się swoimi… romansami….

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od dzisiaj, nagrody co miesiąc i co kwartał!
(pełna treść regulaminu w formacie *.doc)

Uwaga: wybrane, opublikowane utwory znajdziecie pod tagiem „romanse prawdziwe

Laureatów, w miarę ich wyłonienia, publikować będziemy poniżej.

2018-03-14T12:21:50+01:0011 października 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: