AnnaMiller1 Anna Miller na World Miss University 2013

Anna Miller na World Miss University 2013

Agencja Impresaryjna Igo-Art z przyjemnością informuje, że polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie piękności World Miss University 2013 będzie Miss Polonia Studentek Łodzi 2013 i II wice Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2013, Anna Miller z Łodzi. Finał konkursu odbędzie się 11 lutego w Seulu, w Korei.

Anna Miller jest studentką Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Taniec. Od kilku lat pracuje jako tancerz, choreograf. Jej zainteresowania to przede wszystkim taniec, jazda konna oraz akrobatyka. Wymiary naszej Miss to 89/63/92, wzrost 180cm.

Pierwsza edycja konkursu Miss World University odbyła się w 1986 roku i została zorganizowana przez International Association of University Presidents. Obecnie panująca Miss pochodzi z Danii. Organizatorem konkursu jest World Miss University Organization z siedzibą w Korei. Konkurs Miss World Miss University jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie.

Polki odnosiły w nim spore sukcesy m.in. w 1993 Ewa Wachowicz wygrała konkurs otrzymując tytuł Najpiękniejszej Studentki Świata. Ostatni duży sukces dla naszego kraju to 2 miejsce w World Miss University 2010 Katarzyny Kuziemskiej z Łodzi, II wice Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010.

Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań Anny do konkursu. Już teraz trzymamy kciuki!

[nggallery id=5306]

fot. Agencja Impresaryjna Igo-Art / Kinga Wasilewska

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link