Strona główna » Blog » Znasz przepis na udane powitanie lata? Primigi ma na to sposób

Znasz przepis na udane powitanie lata? Primigi ma na to sposób

Tłumy gości – mali i duzi, znani i lubiani, mnóstwo zabawy i modne buty! Taki jest właśnie przepis na udane powitanie lata, które zorganizowała włoska marka PRIMIGI, działająca na rynku od ponad 30 lat.

PRIMIGI to marka produkująca buty dziecięce, które łączą w sobie włoski styl i funkcjonalność, a co najważniejsze są specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci – tych stawiających pierwsze kroki, jak i tych starszych.

W sobotę, 22 czerwca w salonie Mivo Kids w Centrum Handlowym Blue City odbyła się prezentacja kolekcji butów PRIMIGI, podczas której goście mogli wziąć udział w wielu atrakcjach i zabawach.

Dzieci oprócz zabawy z Piniatą i zabaw plastycznych, mogły wziąć udział w castingu na modela i modelke marki PRIMIGI. Dorośli sprawdzali swoje szczęście w loterii wizytówkowej. Było warto! Do rozlosowania było kilkadziesiąt atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Nasza redakcja szczególnie dziękuję wydawnictwom G+J Książki oraz Egmont, które przygotowało fantastyczne zestawy bajek i multimedialnych książeczek dla dzieci!

Na imprezie pojawiło się także wiele gwiazd wraz ze swoimi pociechami: Olga Borys, Ilona Felicjańska, Anna Samusionek, Jadwiga Gryn, Magda Nieć, Ryszard Rembiszewski, Wawrzyniec Prasek, Krzysztof Beśka i inni.

Partnerzy wydarzenia:  Vippi Design, Maven PR, Tuli, Blue City, Cukiernia kosmetyczna Candy’s Co, Mivo, Klub tenisowy Sporteum, Sushi, Tutu Princess, Agencja Artystyczna Talent, Zielony Flaming, LGD Photography, Piniateria, Gabadu

Patroni medialni: Backstage-show.pl, Businesswoman & Life, Woman-news.pl, DzieckowWarszawie.pl, UrodaiZdrowie.pl, NaSalony.pl, WarszawawSzpilkach.blogspot.com, ModaiJa.pl, Gogaga.pl, Nagroland.pl, Kosmeland.pl, Rodziko.pl, Aneczka84.blogspot.com, All4men.pl, Sportowarodzina.pl, CreativeMagazine.pl, Netmama.pl

Relacja i szczegóły wydarzenia znajdziecie na profilach www.facebook.com/primigi.polska i www.facebook.com/KochamMojeDziecko

[nggallery id=4844]

foto: LGD Photography / PRomotion Instytut

[nggallery id=4845]

foto: www.mivo.pl

2018-03-14T08:06:13+00:0024 czerwca 2013|Gwiazdy, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: