Strona główna » Blog » Wyspa. Pokaz mody Mariusza Przybylskiego

Wyspa. Pokaz mody Mariusza Przybylskiego

14 grudnia 2010 roku w industrialnej scenerii jednej z największych pofabrycznych hal przy Mińskiej 25 w Warszawie zaprezentowana została najnowsza kolekcja Mariusza Przybylskiego na wiosnę/lato 2011 zatytułowana „Wyspa”.

Inspiracją najnowszego pokazu Mariusza Przybylskiego jest wyspa. Wyspa jako miejsce puste, niezamieszkałe, niczyje i właśnie w ten świat Mariusz wprowadza swoją jasną i czytelną estetykę. „Wyspa to miejsce niczyje. Przestrzeń niezamieszkana przez nikogo. Właśnie z tego powodu tak piękne i inspirujące. Wyspa daje możliwość stworzenia własnego estetycznego gatunku” – mówi Mariusz Przybylski.W swoich kreacjach projektant nie boi się śmiało patrzeć w przyszłość i poszukiwać nowoczesnych form, pozostając zarazem wiernym klasyce. „Wyspa” to kolejna kolekcja projektanta skierowana przede wszystkim do mężczyzn, choć pojawiły się również kreacje dla kobiet. Całość jak zawsze charakteryzuje elegancja oraz wysokiej jakości tkaniny. Kolory – przeważają śnieżne biele, szarości, błękity. Kroje – geometryczne cięcia i oryginalne elementy. Obok włoskiej wełny, kaszmiru, jedwabiu, najwyższej klasy bawełny Mariusz Przybylski po raz pierwszy zaprezentował autorskie printy, a także kolekcję obuwia sygnowaną nazwiskiem tego uznanego projektanta.

Podczas pokazu prezentowane były nie tylko kreacje „odzieżowe”, ale i technologiczne – notebooki i netbooki marki Toshiba, głównego partnera pokazu. Na specjalnym stoisku, przed strefą pokazu, można było obejrzeć najciekawsze modele tego producenta, który już po raz szósty wspiera Mariusza Przybylskiego.

Zobacz także: wywiad z Mariuszem Przybylskim, Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego

[nggallery id=487]
2018-03-14T12:04:10+00:0015 grudnia 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: