Strona główna » Blog » Taniec z kulami

Taniec z kulami

W tańcu było już wszystko: taniec na linie, taniec akrobatyczny, taniec z gwiazdami. W listopadzie klienci i goście odwiedzający Centrum Handlowe Targówek przekonają się, że mistrzowie tańca nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. 6 listopada zostanie w Centrum Handlowym Targówek zostanie zaprezentowany show grupy Spheric Emotion, której członkowie tańczą zamknięci w olbrzymich kulach.

Show z pogranicza tańca, baletu i sztuki cyrkowej będzie prezentowany w Polsce po raz pierwszy. Artyści ze Spheric Emotion tańczą zamknięci w ogromnych przezroczystych kulach, w których dają pokaz różnych stylów tańca nietypowo połączony z pantominą.
O zadziwiający efekt pokazu zadba światowej sławy francuska artystka, tancerka, choreograf oraz dyrektor artystyczny wielu spektakli, Emilie Bajard. Przygotowane przez nią występy zadziwiają publiczność na całym świecie już od 15 lat. Niebywały efekt wizualny daje nie tylko sam taniec, ale również zmysłowa gra kolorów, rola muzyki, symbolika gestu i kunszt z jakim każdy najdrobniejszy element został przygotowany. Mistrzem i nauczycielem Emilie był aktor i mim Marcel Marceau – powszechnie uważany za najwybitniejszego przedstawiciela pantomimy w historii. Emilie przekazuje tę wiedzę artystom ze Spheric Emotion.

Zależało nam na pokazaniu czegoś wyjątkowego, czego polscy widzowie jeszcze nie widzieli. Przyznam szczerze, że hasło „taniec w kulach” nie budziło początkowo mojego entuzjazmu. Wystarczyło jednak obejrzenie krótkiego filmu video z jednego z występów, żeby moje nastawienie zmieniło się o 180 stopni. Ten spektakl jest niesamowity – mówi Daniel Biegaj, Marketing Specialist CH Targówek.
Poza występem artystycznym odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich będzie finał konkursu „Targówek spełnionych życzeń”, w którym każdemu z 12 zwycięzców Centrum Handlowe Targówek spełni jedno życzenie. Uczestnicy mogą wybierać spośród listy życzeń, na której znajdują się m.in. przejażdżka Lamborghini, lot szybowcem, skok ze spadochronem, zakupy ze stylistą, sesja fotograficzna, voucher do wykorzystania w biurze podróży lub seria masaży całego ciała. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie się w dniach 2 – 5 listopada do stanowiska promocyjnego w Centrum Handlowym Targówek i zostawienie tam pisemnego uzasadnienia, dlaczego to właśnie jego marzenie ma zostać spełnione.

2018-03-14T12:16:29+00:0028 października 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: