SYMPHONY FASHION KRAJEWSCY

Strona główna » Blog » SYMPHONY FASHION KRAJEWSCY

SYMPHONY FASHION KRAJEWSCY

W pięknych wnętrzach Hotelu Polonia Palace Ewa i Piotr Krajewscy zaprezentowali 27. listopada swoją najnowszą kolekcję SYMPHONY FASHION KRAJEWSCY.

Na Sali Balowej Ludwikowskiej zebrali się przyjaciele i miłośnicy modowej sztuki projektantów, którzy przybyli, aby zobaczyć najnowsze propozycje na sezon jesień- zima 2013. Wśród nich m.in. Zofia Czerwińska, Piotr Zelt z partnerką Moniką Ordowską, Izabela Zwierzyńska, Andżelika Piechowiak, Karolina Borkowska, Witold Szmanda, Andrzej Tomanek, Daniel Wieleba, Marco Bocchino. Gospodarzem wieczoru był aktor młodego pokolenia Michał Lewandowski. W nastrój wieczoru wprowadził gości przy akompaniamencie wirtuoza muzyki klawiszowej Daniela Von Lison, który specjalnie na tę okazję stworzył Symfonię dla projektantów.

Kolekcje Ewy i Piotra Krajewskich nieustannie zaskakują. Charakterystyczny, niepowtarzalny styl. Klasyczne formy szycia pokazane zostały w nowej, ciekawej odsłonie. Kolekcja projektantów to nie tylko wieczorowe kreacje. Najnowsza linia to przede wszystkim kolekcja na co dzień i na wieczór oraz na obecny sezon. W kolekcji znalazły się również trzy suknie ręcznie wyszywane.

Kroje są proste i uniwersalne, niektóre urozmaicone,  można je nosić w różnych zestawach. Każda kreacja i komplet wykończony został na podbitce z tkaniny, na której logo projektantów zostało utkane  złotą habitową nicią. Główna tkanina to wełna tkana habitową złotą nicią, a kolory czarny i ecru, choć w świetle reflektorów cała kolekcja mieniła się jakby drobinkami złota.

Każda kobieta znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie. Dwukolorowa kolorystyka z delikatnym przebłyskiem złota dodaje całości smaku i elegancji. Długie i krótkie suknie projektantów są doskonałym strojem zarówno na dzień, jak i na wieczór. Praktyczny charakter linii widać również w płaszczach, kamizelkach, wygodnych spódniczkach i spodniach. Krajewscy stworzyli kolekcję złożoną z wielu niezależnych propozycji, dzięki czemu ubrania można nosić nie tylko jako całe kompozycje, ale i pojedyncze elementy, co daje możliwość swobodnej stylizacji.

Podczas wieczoru została zaprezentowana linia Home Krajewscy – czyli kanapa i stół projektu Ewy i Piotra Krajewskich. Za fryzury modelek odpowiadała instruktor fryzjerstwa Dorota Wodzińska, za makijaże Międzynarodowe Studium Dziewulskich. Buty do pokazu zapewniła marka KSIS, zaś Barwy Natury Małgorzata Karolak przygotowała wspaniałe kompozycje kwiatowe na scenę.

[nggallery id=3882]

Sponsorzy: Wezyr Holidays, Dorothy, Osmo, Zielona Budka, FujiFilm, Palazzi, Made By Design
Partnerzy: Druk: Dom Druku Modan, Opieka strony www: Undicom, Fotograf: Michał Czajka, Obuwie: Ksis, Kwiaty:Barwy Natury

2012-11-29T20:24:54+00:00 29 listopada 2012|Moda|

3 komentarze

  1. Monikakasz 30/11/2012 w 03:14 - Odpowiedz

    Jak mam być szczera to też myślałam że to nie jest pokaz Polskich projektantów , coś wspaniałego piękna kolekcja

  2. Ilonasan 30/11/2012 w 11:07 - Odpowiedz

    piękna kolekcja ja wybrałam 7 kiecek i Bombowy płaszcz 🙂

  3. Giza 07/12/2012 w 15:37 - Odpowiedz

    też myślałam że to zagraniczny pokaz ! ładne sukieneczki 

Zostaw komentarz