zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » SUNRISE FASHION FESTIVAL – pokaz mody Macieja Zienia

SUNRISE FASHION FESTIVAL – pokaz mody Macieja Zienia

25 lipca wieczorem zakończyła się pierwsza edycja Sunrise Fashion Festival, wydarzenia które miało na celu promowanie mody w wielu aspektach: pokazów, urody oraz zdrowia i fitnessu, czyli wszystkiego co łączy się z doskonałym wyglądem i dobrym samopoczuciem. Ostatniego dnia festiwalu mieliśmy okazję oglądać kolekcję bodaj najbardziej znanego w Polsce projektanta mody – Macieja Zienia.

Maciej Zień pokazał swoją kolekcję Kalejdoskop na sezon jesień-zima 2012-2013. Na wybiegu dominowało wszystko to, co jest kwintesencją stylu projektanta – geometryczne cięcia, zdobienia oraz imponujące sukienki.

Dodatkiem do pokazu było aż osiem nowych stylizacji klubowych, przygotowanych specjalnie na pokaz w ramach Sunrise Fashion Festival. Kobieta Macieja Zienia w wersji klubowej to zestawienie czerni i bieli. Góry były lekkie i zwiewne, a doły nieco cięższe i bardzo seksowne.

Podczas Sunrise Fashion Festival zorganizowano także konkurs dla młodych talentów na zaprojektowanie modnego dodatku, który mógłby stać się uzupełnieniem stylizacji klubowych stworzonych przez projektantów, którzy również wybierali swoich zwycięzców. Bezkonkurencyjna okazała się Ewa Dłubakowska-Puzio – wszyscy projektanci najwyżej ocenili właśnie jej dodatki. Paprocki i Brzozowski wybrali niebieską bransoletkę, Łukasz Jemioł pomarańczowe kolczyki, a Maciej Zień różowy naszyjnik.

Zobacz również:
Na festiwalu swoje kolekcje pokazali także: duet Paprocki i Brzozowski oraz Łukasz Jemioł.

[nggallery id=3094]

Sunrise Fashion Festival 2012 – pokaz kolekcji Macieja Zienia / foto © MWmedia

foto: MWmedia

2018-03-14T09:29:07+01:0027 lipca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: