Strona główna » Blog » Słoneczne dodatki Solar

Słoneczne dodatki Solar

Latem, nawet pomimo upodobań do szarości, bieli czy czerni, do swojej garderoby dołączamy ożywiające kolorystycznie akcenty. Kiedy natura, aż kipi od kolorów, w naszych szafach i stylizacjach trudno uniknąć soczystych barw. Te wakacje należą do intensywnych neonowych kolorów.

Dla tych, którzy jednak nie przepadają za neonowym lookiem w wersji full marka Solar przygotowała kolekcję akcesoriów dzięki którym letnie trendy zawitają nawet do najbardziej stonowanej szafy! Kolorowe dodatki to absolutny must have podczas upalnych dni.

W tym sezonie marka Solar proponuje niezwykłą kolekcję najmodniejszych akcesoriów, które dodadzą uśmiechu każdej, nawet najbardziej zachowawczej kolorystycznie stylizacji. Hitem kolekcji są apaszki z florystycznymi nadrukami. Te noszone na szyi dodadzą twarzy blasku, a w wersji hippi jako pasek, zakładane do szortów staną się nonszalanckim akcentem stroju. Podążając za nowinkami z wybiegów, Solar stworzył także linię niewielkich torebek w barwach ostrego pomarańczu i neonowego różu. Jako kopertówka lub na pasku są absolutnie niezbędnym gadżetem tego lata.

Zobacz również: Słoneczna biżuteria Solar

[nggallery id=3028]
2018-03-14T09:32:10+00:0018 lipca 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: