zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Polskie tournee światowej Królowej Dancehallu

Polskie tournee światowej Królowej Dancehallu

Światowa Królowa Dancehall – MS TRINITI – w trasie koncertowej „The Lockdown Tour 2011!” po Polsce! Tak radosnego i energetycznego show dawno w Polsce nie było, dlatego też serwis ModaiJa.Pl z przyjemnością objął patronatem medialnym polskie tournee artystki!

Ms Triniti jest piosenkarką i autorką piosenek łączących muzykę reggae z domieszką dancehall, reggae i pop. Jej utwory dwa razy znajdowały się na TOP 20 Billboard R&B/Hip-Hop, dwa razy jej single znalazły się także na TOP 5 na Jamajce, jeden z nich był hitem #1. Wydała 4 albumy studyjne.
Triniti urodziła się w Londynie, ojciec pochodził z Trinidadu, matka była Amerykanką. Ms Triniti aktualnie mieszka w Los Angeles. Singiel Ms Triniti stał się hitem w Japonii i wraz z albumem „Ragga Hop” gościł 4 tygodnie na #1 na liście przebojów Reggae HMV. „Ragga Hop” zajmował wysokie miejsce EMI/ Japonia w 2005. Album gościł maksymalnie 39 razy na japońskiej Liście Oricon. Artystka występowała na całym świecie, włączając w to Niemcy, Włochy, Ghanę, Jamajkę, Szwajcarię, Trinidad i Japonię, koncertując z Seanem Paulem, Fat Joe, Lil Wayne, Ludacris, T. Pain, Omarion i Beenie Man. Piosenka „Burnin Burnin” wykonana z Beenie Manem była przez 2 tygodnie numerem 1 na Jamajskiej Liście Video (grudzień 2008) oraz na pierwszym miejscu – jako jedyna piosenka jamajska! – na Top 30 Dancehall Singles. Jej utwory często pojawiają się również w filmach i programach telewizyjnych.

Artystka wystąpi takich miastach w Polsce jak:
28.04 Palms Club- Szczecin,
29.04 Senso Dance Club- Wrocław,
30.04 Klub 1500m2- Warszawa,
01.05 Chilli Dance Club- Katowice,
02.05 Klub Genesis- Zakopane.

My tam będzie, zatem – Do zobaczenia na koncertach!


2018-03-14T11:43:24+01:006 marca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: