Strona główna » Blog » Panache Sport – biustonosz dla kobiet aktywnych!

Panache Sport – biustonosz dla kobiet aktywnych!

Biustonosz sportowy Panache Sport w rozmiarze D+, będący wypełnieniem wolnej przestrzeni pomiędzy bielizną a odzieżą sportową to efekt wykorzystania wieloletniej wiedzy o idealnym dopasowaniu przy projektowaniu innowacyjnej marki Panache Sport. To także odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy kobiet zainteresowanych sportem i rekreacją, i to nie tylko w związku ze zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi 2012 w Londynie.

Prezentacja nowego, sportowego stanika Panache Sport, która odbyła się wczoraj w klubie Holmes Place zgromadziła liczne grono celebrytek, dla których utrzymanie formy jest przecież niezwykle ważną sprawą, stylistów i fashionistek.

Jak się sprawdza nowy biustonosz przybyły sprawdzić m.in. Aleksandra Kisio, Anna Dereszowska, Katarzyna Cichopek, Beata Sadowska, Maria Góralczyk i Anna Gzyra. Gwiazdy wzięły również udział w specjalnym treningu przygotowanym i poprowadzonym przez Mariolę Bojarską-Ferenc, która najlepiej chyba udowodnił zalety biustonosz Panache Sport.

Panache Sport bra zapewnia podtrzymanie i daje poczucie pewności, które pozwolą kobiecie noszącej ten model w 100 procentach skoncentrować się na swojej aktywności fizycznej i wykorzystać w pełni swoje umiejętności.
Warto zwrócić uwagę na rozmiar D+. Bardzo często bowiem zdarza się tak, że kobiety, nie mogąc znaleźć dobrze dopasowanego biustonosza sportowego, decydują się na zakup biustonosza o zbyt małej miseczce. Trudno wtedy o komfort, wygodę, nie mówiąc o odpowiednim podtrzymaniu. Z kolei, równie często, wygodne nie znaczy modne. Tymczasem nowy model z powodzeniem łączy w sobie wszystkie te cechy. Jest zarazem modny i wygodny, a tym samym sprawia, że mamy po prostu lepsze samopoczucie!

Najlepszą rekomendacją, niech będzie końcowa opinia testów laboratoryjnych Progressive Sport: „Dajemy biustonoszowi sportowemu Panache Sport 5 gwiazdek w kategorii dla większych rozmiarów miseczek. Dzięki naszym testom jesteśmy pewni, że dla wygody i podtrzymania biustu to doskonały wybór. Panache stworzyło najlepszy w swojej klasie biustonosz sportowy, uzyskując doskonałe wyniki, jeśli chodzi o podtrzymanie – nie tracąc przy tym na komforcie.”

Zobacz również: gwiazdy na pokazie Panache Sport

[nggallery id=1913]
2018-03-14T10:27:28+00:0023 września 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: