Strona główna » Blog » Najnowsza kolekcja De La Garza

Najnowsza kolekcja De La Garza

10 listopada, Rodrigo De La Graza, meksykański projektant mieszkający i tworzący w Polsce, zaprezentował w warszawskiej Soho Factory swoją najnowszą kolekcję “Weekend Warrior”. Pokaz, w którym główną gwiazdą był kanadyjski model Zombie Boy, przyciągnął tłumy gości ze świata mody i showbiznesu.

Kolekcja Weekend Warrior to propozycja dla mężczyzn oraz kobiet. Kolekcja męska to ambitny eklektyzm stylów i osobowości. Od szytych na miarę garniturów, poprzez skórzane kurtki, wełniane swetry, aż po dopasowane koszule oraz srebrne i skórzane akcesoria – “Weekend Warrior” to różnorodna oferta łącząca w sobie splendor, oryginalność, ekstrawagancję i to, co stanowi motto projektanta – ponadczasową klasykę.

Premierowa kolekcja damska De La Garza to kobieca elegancja i klasyka z domieszką awangardy. W propozycjach zarówno na dzień jak i na wieczór przeważają biel, czerń, szarość i elementy czerwieni. W kolekcji “Weekend Warrior” znajdziemy seksowne, skórzane marynarki, gładkie spódnice ołówkowe, miękkie kożuchy i oczywiście sukienki oraz suknie wieczorowe, których nie może zabraknąć w propozycji dla eleganckich, a jednocześnie odważnych kobiet.

Gościem honorowym pokazu był Rick Genest znany jako Zombie Boy. Kanadyjski model, charakteryzujący się kontrowersyjnymi, upodabniającymi go do zombie tatuażami, otworzył pokaz i wystąpił na wybiegu w kilku stylizacjach.

To już drugie spotkanie na płaszczyźnie zawodowej Rodrigo De La Garza i Zombie Boya, który był wcześniej twarzą kolekcji De La Garza wiosna-lato 2011.

Pokaz Weekend Warrior przyciągnął wiele osób ze świata mody i showbiznesu. Na imprezie pojawiły się m.in. Natalia Lesz, Anna Samusionek, Rozalia Mancewicz, Magda Modra, Anna Piszczałka, Kasia Sowińska, Victoria Driuk, Izabela Janachowska, Anna Józefina Lubieniecka i inni.

Rodrigo De La Garza pochodzi z Meksyku. Specjalizuje się w projektowaniu mody męskiej, przeznaczonej dla mężczyzn ceniących sobie elegancję ze szczyptą awangardy. Kolekcje szyte są w Polsce z tkanin sprowadzanych z Włoch, Wielkiej Brytanii i Chile. Prezentowane i dostępne są w The Protagonisa Showroom przy ulicy Bema 65 w Warszawie.

[nggallery id=2050]

[nggallery id=2051]

2011-11-14T10:55:21+00:0014 listopada 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: