Nagrody w konkursie

Konkurs: ModaiJa – Ankieta wiosenna z nagrodami!

Mamy dla Was nowy Konkurs: ModaiJa – Ankieta wiosenna  z nagrodami! Konkurs, w którym gracie naprawdę WAŻNĄ ROLĘ!

Na wiosnę wszystko budzi się na nowo do życia, na wiosnę robimy wiosenne porządki. W naszym serwisie też chcemy zrobić porządki tak, by jeszcze lepiej Wam służył!

ModaiJa – Ankieta wiosenna  z nagrodami to sonda, której wypełnienie zajmie Wam dosłownie przysłowiową minutkę! Ale też jest warunkiem koniecznym, by zawalczyć o atrakcyjne nagrody!

Wszystkie Wasze uwagi weźmiemy sobie do serca, a niektóre może nawet wprowadzimy w życie.

W zamian za poświęcony nam czas wśród osób, które podadzą w ankiecie swoje dane kontaktowe rozlosujemy atrakcyjne nagrodyzestawy kosmetyków damskich, książek i gadżetów! (jak na zdjęciach poniżej).

Istotna informacja: piszcie śmiało i szczerze! Nie myślcie, że nagrodzimy wyłącznie Autorki/Autorów hymnów pochwalnych na naszą cześć 😉 Laureatów “wyklika” redakcyjna Sierotka Marysia 😉

Niektóre pytania oznaczone są jako *wymagane. Inne są opcjonalne. Możecie, ale nie musicie wpisać odpowiedź/wypowiedź. Jeżeli chcecie brać udział w losowaniu nagród, w ostatnim etapie podajcie swoje dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagród w przypadku wygranej.

Na koniec nie zapomnijcie kliknąć przycisku PRZEŚLIJ! W każdej chwili możecie również wrócić do poprzedniego ekranu, by edytować, zmienić swoje odpowiedzi.

Wasze głosy zbieramy przez miesiąc, do 16.05.2016 do północy. Potem zamykamy ankietę. Ogłoszenie laureatów nastąpi do tygodnia, od dnia zakończenia zbierania głosów.

To co? Robimy porządki? Robimy!

Możecie wygrać:

Zestaw kosmetyków Eveline

ModaiJa - Ankieta

Zestaw kosmetyków Marion

ModaiJa - Ankieta

Zestaw książek Wydawnictwa Oficynka

ModaiJa - Ankieta

Zestaw pen drive’ów ModaiJa

ModaiJa - Ankieta

ANKIETA

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu/Zamknięcie ankiety

Drogie Użytkowniczki i Użytkownicy serwisu ModaiJa! Przede wszystkim, bardzo Wam dziękujemy za poświęcony nam czas i wypełnienie ankiety. Wasze opinie dały nam dużo do myślenia i na pewno wiele z nich wykorzystamy już w najbliższej przyszłości. Na dniach zaprezentujemy Wam – w serwisie i na Fanpejdżu ModaiJa – krótkie podsumowanie ankiety wraz z zapowiedzią zmian, które nam zaproponowaliście!

Zaś zgodnie z obietnicą, wśród osób, które zgodziły się podać w ankiecie swoje dane, rozlosowaliśmy nagrody. I tak:

Zestaw kosmetyków Eveline – wędruje do Aldony z Wałbrzycha

Zestaw kosmetyków Marion – wędruje do Stanisławy z Nowego Targu

Zestaw książek Wydawnictwa Oficynka – wędruje do Adriana z Krakowa

Zestaw pen drive’ów ModaiJa – wędruje do Moniki z Jastrzębiej Góry

Gratulujemy!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również