Strona główna » Blog » Konkurs: Wygraj niepowtarzalną złotą bransoletkę z oferty sklepu Golden Fashion!

Konkurs: Wygraj niepowtarzalną złotą bransoletkę z oferty sklepu Golden Fashion!

Piękne przedmioty z duszą oferowane przez GoldenFashion.pl mają niepowtarzalną wartość w dzisiejszym świecie zdominowanym przez nowoczesne wzornictwo złotnicze. Dawna biżuteria niewątpliwie podkreśla wyjątkowość i nietuzinkowy charakter każdej osoby.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem prezentowanym w sklepie GoldenFashion.pl. Z okazji zbliżającego się lata wpisując przy zakupie kod rabatowy Gf10011100 otrzymasz 10% rabatu na cały asortyment.

Specjalnie dla użytkowniczek portalu ModaiJa.pl przygotowaliśmy konkurs , w którym do wygrania jest przepiękna złota bransoleta o próbie 750.

Odpowiedz jedynie na pytanie: Ile waży bransoleta widoczna na zdjęciu?

Podpowiedzi szukaj na stronie GoldenFashion.pl

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Golden Fashion w terminie do 15 czerwca 2013 r. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów w tym samym miejscu w terminie do 10 dni roboczych po zakończeniu konkursu. Nagrody dostarcza sklep Golden Fashion.

Ogólny Regulamin konkursów dostępny tutaj

_MG_2171

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: 1,115 g

Wagę prawidłowo podała Ilona Cz.

Z laureatką już się kontaktuje Fundator nagrody, bo niestety, zapomniała Pani… podać adresu korespondencyjnego! A poza tym… gratulujemy! Niech się dobrze nosi!

2018-03-14T08:09:53+00:003 czerwca 2013|Biżuteria, Konkursy|