zegarmistrzlodz.com.pl

Konkurs: Wygraj modne dodatki Sushimis od Sushi!

Strona główna » Blog » Konkurs: Wygraj modne dodatki Sushimis od Sushi!

Konkurs: Wygraj modne dodatki Sushimis od Sushi!

Niebanalne, stylowe, eleganckie i urocze – takie są dodatki Sushimis, czyli akcesoria do telefonów marki Sushi. Sushi ma w swojej ofercie modne torby na laptopy i netbooki, pokrowce na iPady, etui na telefony, a także zupełną nowość – Sushimis Phone Caps.

Co to takiego?!

Przekonaj się czytając nasze artykuły:
Stylowe pakowanie z marką SUSHI
Gadżety kobiety

Przekonaj się biorąc udział w konkursie i wygrywając modne dodatki Sushimis od Sushi!

000_e114c448f4ab8554ad14eff3d66dfeb3965ce8fc

KONKURS

Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie „Co ze strony www.mobilefashion.pl (SUSHI I SUSHIMIS) zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego?”
Uzasadnienie min. 10 zdań.

Konkurs trwa od 10.07 do 31.07.2013

Nagrody – 3 x SUSHIMIS (jak na zdjęciach poniżej)

I NAGRODA

NAGRODA2

II NAGRODA

NAGRODA

NAGRODA

Na Wasze wypowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie sushimis. 

Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów w tym samym miejscu w terminie do 7 dni roboczych po zakończeniu konkursu.

Prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości. Nadeszły tak duże ilości zgłoszeń, opisowych, że potrzebujemy jeszcze trochę czasu, by naprawdę wszystkie wnikliwie przeczytać i ocenić. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Rozwiązanie konkursu

Nagrody otrzymują

1) ZA NAJBARDZIEJ KREATYWNE WYKORZYSTANIE TORBY SUSHI

Na bezludną wyspę zabrałabym ze sobą , ponieważ mało tego, że jest ładna i dzika, byłaby też przydatna w wielu czynnościach. Po pierwsze jest to duża torba, więc mogłabym w niej nosić wszystko, od rzeczy małych, do sporych rozmiarów kokosów lub bananów 🙂 Po drugie mogłabym traktować ją jako poduszkę podczas spania na plaży lub w dżungli. Po trzecie wzór panterki mógłby mnie uratować przed dzikimi zwierzętami, które mogłyby mnie uznać za „swojego”. Kolejnym powodem jest materiał z którego została wykonana – mogłabym się do niej przytulić podczas zimnych wieczorów. Oprócz tego, dzięki wielu kieszonkom mogłabym zbierać i przechowywać znalezione skarby, np. muszelki zebrane podczas spaceru 🙂 Torba wydaje się solidnie wykonana, więc mogłabym używać jej też jako przedmiotu do obrony, lub torowania sobie drogi przez gąszcz. Kolejny sposób na wykorzystanie to rozbijanie kokosów, bo w końcu czymś te kokosy rozbić bym musiała ;D

Oraz to co najważniejsze – w ekstremalnych sytuacjach torba Sushi fashion African Leopard mogłaby mi uratować życie ! W razie natknięcia się na tubylców, którzy mieliby ochotę np. mnie zjeść, mogłabym trochę z nimi pohandlować i wymienić swoje życie za tą prześliczną i praktyczną torbę !:)
Kamila

2) ZA NAJBARDZIEJ KREATYWNE WYKORZYSTANIE SUSHIMIS

Na bezludną wyspę zabrała bym Sushimi Phone Cap Crystal Teddy. Misiak jest taki piękny i błyszczący, że mogła bym nim dawać znaki odbijając go w słońcu statkom, na pewno by mnie uratowali :). Poza tym wykorzystywała bym go do połowu ryb służył by jako profesjonalna błystka. Jestem pewna, że łapałam bym największe ryby z morza i nie była bym nigdy głodna co na bezludnej wyspie może być częstą przypadłością. Misiak służył by także do rozpalania ogniska jego wielkie serce na brzuszku łapało by promienie słoneczne i odbijało na suche liście dzięki temu powstała by iskra i ognisko :). Ogień odstraszał by zwierzęta które ewentualnie chciały by mnie pożreć, i miała bym możliwość przygotowania złowionych ryb na kilka sposobów. Będąc na bezludnej wyspie była bym sama tzn. była bym królową a jak wiadomo, królowa musi mieć swój klejnot, moim był by miś :). Na bezludnej wyspie jak wiadomo człowiek czuje się bardzo samotny, i gdy było by mi strasznie źle brała bym sobie swój klejnot i śpiewała piosenkę ” Hej dziewczyno spójrz na misia ” i od razu było by mi wesoło :). Obawiam się, że gdyby nie Sushimi Phone Cap Crystal Teddy po prostu mogła bym na tej bezludnej wyspie nie przeżyć. Pakując się na bezludną wyspę zajmował by honorowe miejsce w walizce :).
Asia

3) ZA KREATYWNOŚĆ W FORMIE WYPOWIEDZI 😉

Na bezludnej wyspie najbardziej samotność doskwiera, dlatego potrzebowałabym wiernego przyjaciela. Sushimi Phone Cap Crystal Snoopy byłby idealnym wyborem i moim ulubionym błyszczącym stworem. W jasnym słońcu kryształki by cudnie błyszczały i moje troski szybko wymazywały. Kiedy smutek by mnie nachodził, wiem że widok jego pyszczka szybko by mnie uśmiechem nagrodził. Uroczy kapelusik Snoopy’ego humor by mi poprawiał i do zabawy namawiał. Wszelkie moje najskrytsze tajemnice i marzenia mogłabym pieskowi bez wątpienia powierzyć i że się pewnego dnia spełnią w pełni uwierzyć. Snoopy byłby przyjacielem wspaniałym, zwierzątkiem wręcz doskonałym. Codziennie czarne jego oczka odwagi by mi dodawały i do długich rozmów zachęcały. Nie zostawiłabym go nawet na chwilę samego, bo nie ma nic na świecie równie pięknego. Bezludna wyspa nie byłaby straszna w ogóle kiedy Snoopiego w ręce ściskałabym czule…

sushimi-phone-cap-crystal-snoopy

Sushimi Phone Cap – Crystal Snoopy Kryształowy Snoopy Stylowa ozdoba do telefonu komórkowego, wtykana do gniazda słuchawkowego.
Marzena

2018-03-14T08:04:30+01:0010 lipca 2013|Konkursy|

Może zainteresuje Cię również: