Konkurs: Wygraj zestaw lakierów hybrydowych!

Wraz z marką Nails Company mamy dla Was nowy – już chyba świąteczny, prawda? – konkurs, w którym możecie wygrać wspaniały zestaw lakierów hybrydowych z sezonu wiosna- lato 2017, w olśniewających, modnych i stylowych kolorach!

Warto przypomnieć, że lakiery hybrydowe stanowią niezwykle popularną i trwałą metodę zdobienia paznokci polegająca na nałożeniu na płytkę paznokcia mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Poprawnie wykonane hybrydy z jednej strony gwarantują kilkunastodniową trwałość, z drugiej nie niszczą i nie odbarwiają paznokcia.

Linia produktów do manicure hybrydowego firmy NC Nails Company obejmuje: lakiery hybrydowe GELIQUE SOAK-OFF, żele hybrydowe o metalicznym zabarwieniu – GELIQUE MAGNETIQUE, hybrydy bez warstwy dyspersyjnej – ONE STEP, żele hybrydowe z efektem hologramu – HOLOGRAFIQUE, lakier hybrydowy termiczny – GELIQUE THERMO, lakier chromowy – GELIQUE CHROME, efekt skóry węża na paznokciach SNAKE EFFECT BASE.

Filozofia Nails Company opiera się nie tylko na tworzeniu doskonałych jakościowo lakierów hybrydowych. Marka posiada w swoim portfolio również akcesoria niezbędne do wyposażenia każdego salonu: pędzelki, pilniki, lampy oraz linię perfumowanych balsamów, kremów, parafin, maseł shea i oliwek. Nails Company dla swoich użytkowniczek oferuje dodatkowo profesjonalne warsztaty i szkolenia ze zdobienia paznokci.

Oficjalna strona marki: www.nailscompany.eu

 

KONKURS!

Nagroda: zestaw pięciu lakierów z sezonu wiosna- lato 2017 od Nails Company!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Napisz w kilku zdaniach (długość wypowiedzi dowolna, liczy się kreatywność): Czym jest dla Ciebie manicure?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie manicure w terminie do 14. grudnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) najciekawszej, zdaniem jury, wypowiedzi.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Zobacz również artykuł: Poczuj się jak gwiazda POP z nowymi kolorami lakierów hybrydowych z kolekcji „by Natalia Szroeder”