Strona główna » Blog » Jesienna ramówka TVN

Jesienna ramówka TVN

Anna Mucha w ciąży, Kuba Wojewódzki, Filip Bobek, Kinga Rusin i inne gwiazdy związane ze stacją zaprezentowały nowości, które jesienią pojawią się na antenie TVN.

Z nowości w jesiennej ramówce należy wymienić przede wszystkim serial „Wszyscy kochają Romana„. Będzie to polska wersja popularnego w Ameryce, ale znanego i u nas sitcomu „Wszyscy kochają Raymonda”, a w rolach głównych zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, Anetę Todorczuk-Perchuć oraz Annę Seniuk.

Kolejna serialowa nowość to „Układ warszawski” o policjantach z warszawskiego komisariatu na Czerniakowskiej, w którym zagrają m.in. Lesław Żurek, Jan Englert, Olga Bołądź, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Herman, Adam Ferency, Bartłomiej Topa i Alan Andersz.

Szymon Majewski będzie gospodarzem nowego programu „ADHD TV„, w którym będzie zakładał nową telewizję o charakterze informacyjno-rozrywkowym. Pojawi się również nowy teleturniej – „Milion w minutę„, który poprowadzi Marcin Prokop. Uczestnicy programu, aby wygrać milion złotych, będą musieli wykonać postawione przed nimi nietuzinkowe zadania, na wykonanie każdego mieć będą zaledwie minutę.

Będą też zmiany. Porę emisji zmieni serial „Przepis na życie” (z niedzielnego na wtorkowy wieczór), za to pojawią się w nim nowe twarze, m.in. Magdalena Popławska, Bartek Świderski, Robert Gonera i Anna Samusionek. Od poniedziałku do piątku nadawany będzie powracający serial „Prosto w serce”. Zniknie program „Szymon Majewski Show”.

Nie zabraknie natomiast sprawdzonych przebojów: czwartej edycji „Mam talent!„, w której Kubę Wojewódzkiego zastąpi Robert Kozyra, „Kuchennych rewolucjiMagdy Gessler, drugiej edycji „Top model. Zostań modelką” oraz 13. edycji „Tańca z gwiazdami„, w której naprawdę sporo zmian! Nową prowadzącą będzie Natasza Urbańska, towarzyszyć jej będzie Piotr Gąsowski, w jury także nowe twarze: Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz.

[nggallery id=1619]

 

2011-08-10T09:06:03+00:0010 sierpnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: