Ekspressowe misterium

Kawa jak żaden inny napój wyznacza rytm dnia dla wielu z nas. Jest rytuałem, który z przyjemnością powtarzamy. Z ekspresem De’Longhi Primadonna Avant nasza codzienna kawa może zmienić się w prawdziwie ekspressowe misterium. Jedno dotknięcie niczym czarodziejska różdżka uruchamia mechanizm parzenia wybranego typu kawy. W przypadku tego ekspresu każde parzenie poprzedzone jest zmieleniem porcji ziaren, a ikona wyboru typu kawy decyduje o mocy espresso lub stopniu spienienia mleka do cappuccino, caffelatte czy latte macchiato. Wielbiciele kawy w stylu amerykańskim, otrzymają swój ulubiony napój wybierając przycisk „long coffee”, a osobny przycisk do przygotowania samego mleka, idealnego do kakao czy czekolady spodoba się nie tylko dzieciom.

Współcześnie ekspres, podobnie jak samochód czy torebka – wyraża styl życia. Z przyjemnością otaczamy się przedmiotami pięknymi i jednocześnie potrzebnymi oraz użytecznymi. Primadonna Avant to kwintesencja wyjątkowo prostej i intuicyjnej obsługi, połączonej z nieprzeciętnym wzornictwem obudowy, która zaskakuje ergonomią i elegancją.

Tuż po swojej europejskiej premierze, ekspres De’Longhi Primadonna Avant został podwójnie nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem Plus X Award w kategoriach “Wysoka Jakość” oraz “Łatwość Użytkowania”.

Ekspres wyposażony jest także w rozwiązania zmniejszające zużycie energii, które w ciągu całego roku parzenia wybornej kawy przynoszą bardzo konkretne oszczędności.

W ramach premierowej promocji ekspres Primadonna Avant oferowany jest razem z zestawem eleganckich filiżanek do espresso i szklanek do mlecznych kaw marki Giannini. Firmowy zestaw 4 filiżanek ceramicznych, 2 szklanek z kompletem łyżeczek i spodków oraz cukiernicą ze stali nierdzewnej stanowi doskonałe uzupełnienie samego ekspresu. Dodatkowym bonusem dla klientów jest przedłużona, 3 letnia gwarancja, którą objęty jest ten ekspres.

Cena detaliczna 7999 pln brutto

Podziel się wiadomością:

Polecamy również