zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dziewięć wcieleń kota Deweya

Dziewięć wcieleń kota Deweya

Poznaj dalsze losy niezwykłego kota Deweya! Magiczna historia kota Deweya, którego w mroźną noc w metalowej skrzyni na książki odnalazła i przygarnęła Vicki Myron, oczarowała tysiące czytelników na całym świecie.

Dzięki tej opowieści wielu ludzi zrozumiało, że choć ich życie często jest ciężkie i dramatyczne, to nigdy nie powinni tracić optymizmu i nadziei na lepsze jutro. Wystarczy uważnie wsłuchać się w kocie mruczenie, zanurzyć rękę w mięciutkiej sierści i zrozumieć, że obok nas znajduje się prawdziwy koci skarb. Dziewięć wcieleń kota Deweya to nowe, nieznane jeszcze opowieści o niezwykłym kocie oraz jego kocich przyjaciołach, którzy odmienili życie swoich właścicieli.
Dzięki tej książce odkryjecie Deweya w każdym kocie, którego obdarzycie choćby odrobiną ciepła!

Vicki Myron, Bret Vitter
Dziewięć wcieleń kota Deweya
tłum. Magdalena Zielińska, Ewa BolińskaGostkowska, Bartosz Gostkowski, Maksymilian Tumidajewicz, Dariusz Żukowski
Wydawnictwo: ZNAK

Vicki Myron urodziła się na farmie niedaleko Spencer w stanie Iowa. Przez 25 lat była bibliotekarką, a przez ostatnie 20 dyrektorem Publicznej Biblioteki w Spencer. Właśnie tam spotkała niezwykłego kota, Deweya, który odmienił życie całego miasteczka i tysięcy innych ludzi z całego świata. Od 2008 roku Myron jest na emeryturze. Wraz ze swoim mężem i ich nowym kotem nadal mieszka w Spencer.
Bret Vitter, pisarz, współpracuje z Vicki Myron od 2006 roku. Dorastał w północnej Alabamie, obecnie, wraz ze swoją żoną i dziećmi mieszka w Louisville w stanie Kentucky.

2018-03-14T11:24:07+01:0013 kwietnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: