X KKB BWL FB 02 1 Rozdajemy bilety na X Kongres Kobiet Biznesu i after party

Rozdajemy bilety na X Kongres Kobiet Biznesu i after party!

Już 20 marca 2020 r., w 5 gwiazdkowym Hotelu Bellotto na warszawskiej Starówce odbędzie się X Kongres Kobiet Biznesu. Organizatorem jest Redakcja czasopisma „Businesswoman & life”, a Patronem Medialnym – nasz serwis ModaiJa!

Z tej okazji mamy dla Was fajną niespodziankę – Rozdajemy bilety na udział w Kongresie Kobiet Biznesu oraz na udział w after party!

Nie trzeba się będzie chyba specjalnie wysilać, bo zadanie konkursowe do trudnych nie należy. Powinno być nawet sympatyczne, bo dotyczy… Waszych marzeń!

X POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 350 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się inspirujące prelekcje a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – nowe podejście do biznesu.

X Kongres Kobiet Biznesu już 20 marca 2020 r., w 5 gwiazdkowym Hotelu Bellotto na warszawskiej Starówce.

Rozdajemy bilety!

Mamy dla Was trzy bilety standardowe (każdy dwuosobowy) na udział w Kongresie oraz w after party!

Jak je zdobyć?

Prześlij do nas, na adres konkurs@modaija.pl krótką wypowiedź (maksymalnie kilka zdań) na zadany temat:

Twój Biznes Życia: może już taki prowadzisz, a może dopiero o nim marzysz?

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 07.03.2020 do północy

Najciekawsze wypowiedzi jury nagrodzi trzema dwuosobowymi biletami.

Ogłoszenie wyników: do 3 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora – ModaiJa.Pl – na potrzeby realizacji konkursu.

Formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny jest tutaj (można również stosowną zgodę dopisać w treści maila).

Ogólny Regulamin Konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Zobacz również: X Kongres Kobiet Biznesu – patronat medialny ModaiJa

Strona kongresu: www.businesswomancongress.pl

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić poniższe wypowiedzi i ich Autorki:

„Moim marzeniem jest stworzenie punktów konsultacyjno-interwencyjnych z wyszkoloną kadrą, dostępnych dla każdego nastolatka, któremu potrzebna jest profesjonalna pomoc z zakresu psychologii, a często też edukacji seksualnej, czy interwencji kryzysowej. Obserwuję sytuację polskiej psychiatrii dziecięcej i zauważam, słyszę, że dostęp do takich placówek dla młodych osób jest znikomy, absolutnie niewystarczający, a Polska jest w pierwszej trójce państw o najwyższym współczynniku prób samobójczych w tej grupie wiekowej. Chcę pozyskać fundusze zarówno z UE, jak i poszczególnych miast (może budżet obywatelski?) aby stworzyć bezpieczne miejsce, w które szybko i bezpłatnie może udać się każdy nastolatek. Marzy mi się także przeprowadzenie warsztatów pilotażowych i stworzenie ogólnopolskiego programu wspierania dzieci i młodzieży w myśl zasady promocji zdrowia psychicznego OD NAJMŁODSZYCH LAT, do zrealizowania w każdej tego typu placówce czy szkole (podobnie jak działa to już i sprawdza się w krajach skandynawskich). To będzie mój Biznes Życia, a odpowiednie zarządzanie zespołem, wiedza dotycząca tematu oraz otwartość i motywacja w pozyskiwaniu funduszy sprawią, że zyski będą wielowymiarowe. „

Weronika

„Mam na imię Aleksandra i od dłuższego czasu marzę o własnym biznesie. Pomysłów było milion i z wiekiem się zmieniały, ale jedno zostaje bez zmian – miłość do kawy i do pieczenia ciast. Marzę o własnej kawiarni z własnoręcznie pieczonym ciastem. Kawiarnia z klimatem ciepłego i przytulnego domu. Z czasem chciałabym w niej organizować spotkania dla kobiet „z pasją”. Aby wspólnie się wspierać i motywować np organizując kursy fotografii czy robienia na drutach.”

Aleksandra

„Wyrwać się z ciasnego gorsetu korpo życia, odetchnąć pełną piersią, być panią swojego czasu, swojego życia, siebie samej. Podążać za pasją, za sercem, biegnąc trochę pod wiatr utartym kanonom…Która z nas o tym nie marzy? A marzenia są po to bo odważnie po nie sięgać! Z przytupem, z hukiem z hałasem! W moich marzeniach z dźwiękiem szlifierki oscylacyjnej wodzącej swym dotykiem po sfatygowanych słojach stuletniej dębowej komody? A może by tak zamknąć oczy i snuć za pędzlem wizje i fantazje wielobarwne kolorowe o meblach uratowanych przed zagładą, o ich nowym wcieleniu, życiu, istnieniu… o tym jak każdy detal szczegół pieczołowicie z namaszczeniem delikatną kobiecą dłonią przywracam blask o którym nie śnił ten mebel w najpiękniejszych snach…?
Tak, marzę odważnie! o tym by porzucić mój dotychczasowy szary świat pełen dedlajnow, enterów i mejli bezdusznych … marzę odważnie by w meblowy, uroczy, pachnący kurzem, historią sprzed lat zagłębić się świat…
I zrobię to! Może nie dziś … nie jutro … może za kilka lat… ale dopnę swego, bo marzę … bo chcę tego bardzo tak! „

Karolina

Zobacz również wideo:

Poczytaj również:

Copy link