Modowa powtórka z lata

Chociaż za oknem temperatura wcale na to nie wskazuje, powoli zaczynamy przygotowywać się do jesieni. Nowy sezon = nowa garderoba? Niekoniecznie! Wcale nie musisz pozbywać się letnich ubrań, aby wciąż pozostać modną, nawet w chłodniejsze dni.

Placeholder
Modaija.pl

Lekka tunika, ażurowa bluzka czy szorty po sezonie letnim nie zapadają w zimowy sen! Co zrobić, aby móc z nich korzystać, gdy za oknem szaro i buro? Wystarczy, że na nogi założysz rajstopy, a zamiast sandałków wybierzesz zakryte buty, jak te wyższe wiązane za kostkę. Koniecznie zarzuć na wierzch ciepły blezer czy kurtkę, a na głowę czapkę z kolorowym haftem. Jeśli chcesz ożywić nieco stylizację, jako biżuterię wybierz duży, zdobiony naszyjnik.

LOOK_Z_WYBIEGU_Jesie_

Tunika byCabo: 600 PLN; Płaszcz Solar: 799 PLN; Rajstopy Calzedonia: 44,90 PLN; Czapka Pakamera.pl: 40 PLN; Szorty New Look: 99,99 PLN; Naszyjnik New Look: 109 PLN; Buty Kari: 129 PLN; Naszyjnik Solar: 169 PLN; Blezer TOPSHOP: 199 PLN; Bluzka New Look: 169 PLN

Kilka miesięcy temu kupiłaś letnią sukienkę z obniżoną talią specjalnie z myślą o wakacjach nad morzem, a już we wrześniu ląduje na dnie szafy… Błąd! W bardzo łatwy sposób możesz przedłużyć jej życie i cieszyć się nią przez cały rok. Pasiaste rajstopy dodadzą stylizacji charakteru, a przy okazji ochronią cię przed spadkiem temperatury – podobnie jak eleganckie półbuty, które będą pasowały zarówno do formalnego, jak i mniej zobowiązującego stroju. Na sukienkę koniecznie załóż prosty, jasny płaszcz, a całość uzupełnij dodatkami – mała torebka i kolorowy naszyjnik będą wisienką na torcie!

STYLIZACJA_1

Sukienka New Look: 129 PLN, Płaszcz Andrzej Jedynak: 750 PLN, ,Rajstopy Calzedonia: 44,90 PLN, Torebka New Look: 89,99 PLN, Naszyjnik MUA: 750 PLN, Buty Gino Rossi: 429,90 PLN

Praca, szkoła, a może randka? Kilka sytuacji, a jedno rozwiązanie – klasyczna kremowa sukienka, kobieco przewiązywana w pasie. Nie tylko w lato może podkreślać Twoje atuty! Połącz ją z rockowymi sztybletami i pikowanym płaszczykiem, dzięki któremu zawsze będzie ci ciepło. Look uzupełnij biżuterią, połyskującą w promieniach jesiennego słońca oraz praktyczną torebką, w której zmieścisz wszystkie potrzebne drobiazgi.

STYLIZACJA_2

Sukienka Levi’s®: 349 PLN, Płaszcz Solar: 469 PLN, Buty Kari: 119 PLN, Torebka LIU JO: 389 PLN, Naszyjnik YES: 579 PLN, Kolczyki YES: 429 PLN

Wybrane dla Ciebie