Milena Sadowska w sukniach Paprocki & Brzozowski na wybory Miss World 2019

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym, międzynarodowym konkursie piękności na świecie – Miss World 2019!

Placeholder
Modaija.pl

Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 14 grudnia w Londynie. W wyborach weźmie udział ponad 120 kandydatek z całego globu! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do wyjazdu na trzytygodniowe zgrupowanie.

Nasza piękna reprezentantka zaprezentuje się na finale wyborów Miss Świata w sukniach projektu duetu 

Paprocki & Brzozowski

. Projektanci przygotowali kilka sukni wieczorowych i koktajlowych specjalnie na to wydarzenie i z myślą o Miss Polonia.

W konkurencji strojów narodowych 

Milena Sadowska zaprezentuje się w tradycyjnym, ludowym stroju krakowskim

. Została przygotowana także choreografia tańca regionalnego na wybory Miss World, którym także będzie krakowiak.

Milena Sadowska w listopadzie 2018 została wybrana 40. w historii Miss Polonia. Ma 20 lat i pochodzi z Babic w woj. małopolskim. Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Marzy o pracy w telewizji. 

Przez ostatnie kilka miesięcy realizowała projekt charytatywny „Piękna z przesłaniem” na rzecz Omenaa Foundation.

 W sierpniu br. udała się z misją humanitarną do Ghany, a w październiku wraz z Biurem Miss Polonia zorganizowała bal charytatywny na rzecz budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. W ramach aukcji charytatywnej udało się zebrać blisko 200 tysięcy złotych na ten cel. Projekt „Piękna z przesłaniem” zostanie zaprezentowany przez Milenę na zbliżających się wyborach Miss Świata.

Czy Milena Sadowska pójdzie w ślady Anety Kręglickiej, Miss Polonia 1989, która 30 lat temu wygrała jako pierwsza i jedyna dotychczas Polka wybory Miss World? Trzymamy mocno kciuki!

DSC_5580
DSC_5612
DSC_5626
DSC_5696
DSC_5710
+4

fot. Mateusz Jagielski / Miss Polonia

Wybrane dla Ciebie