Kim jest UNDERDOG? Wideo wywiady z aktorami, oficjalny zwiastun!

Już 11 stycznia na ekrany kin w całej Polsce wchodzi film „Underdog”. O tej produkcji jest głośno od wielu miesięcy, bo to pierwszy polski film o MMA. Czy jednak wszyscy wiedzą, kim jest underdog? Zapytaliśmy o to aktorów grających główne role w filmie.

Placeholder
Modaija.pl

Underdog to określenie, które jest bardzo popularne w świecie sportu, szczególnie za granicą. Jednak coraz częściej można je usłyszeć w Polsce. Według reżysera filmu Macieja Kawulskiego „Underdog to przeciwieństwo faworyta. Nie ma w polskim słowniku takiego słowa, ale myślę, że dzięki filmowi wejdzie do języka potocznego. Dotychczas było kojarzone wyłącznie ze sportem, z obstawianiem, kto wygra, kto ma większe szanse. A po tym filmie underdog stanie się synonimem powstawania po upadku np. dzięki miłości”.

O to, kim jest underdog, zapytaliśmy aktorów grających w filmie, czyli Mameda Khalidova, Eryka Lubosa, Emmę Giegżno, Janusza Chabiora, Aleksandrę Popławską i Michała Mikołajczaka.

Aleksandra Popławska, która w filmie „Underdog” gra Ninę, ukochaną głównego bohatera, ma nadzieję, że tytułowy bohater będzie kimś, na kogo każdy będzie chciał postawić. O tym przekonamy się już od 11 stycznia w kinach.

Underdogto historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Borys „KosaKosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. – Wstań i walcz! Nie poddawaj się!”.

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 r., występ w filmie to debiut aktorski.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem – Telewizja Polsat i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem filmu.

Oficjalny zwiastun:

Więcej o filmie „Underdog”:

„UNDERDOG” Premiera: 11 stycznia 2019

W rolach głównych: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno

REŻYSERIA: Maciej Kawulski
ZDJĘCIA: Bartosz Cierlica
SCENARIUSZ: Mariusz Kuczewski
PRODUCENT: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA Sp. z o.o.
KOPRODUCENT: NEXT FILM, Telewizja POLSAT, KSW
DYSTRYBUTOR: NEXT FILM
PARTNER: MIASTO EŁK

UNDERDOG
Wybrane dla Ciebie
UNIQLO x Cecilie Bahnsen: romantyczna kolekcja
UNIQLO x Cecilie Bahnsen: romantyczna kolekcja
Horoskop na maj 2026
Horoskop na maj 2026
Dbasz o siebie, a mimo to ciągle jesteś zmęczona? Sprawdź to
Dbasz o siebie, a mimo to ciągle jesteś zmęczona? Sprawdź to
Marilyn Monroe inspiruje. Denim, który zmienił wszystko
Marilyn Monroe inspiruje. Denim, który zmienił wszystko
Elegancja w podróży? Ta kolekcja VISTULA i LOT zmienia zasady gry
Elegancja w podróży? Ta kolekcja VISTULA i LOT zmienia zasady gry
Niezwykły koncert trafi do kin. Pavarotti znów zachwyca
Niezwykły koncert trafi do kin. Pavarotti znów zachwyca
Twój układ nerwowy potrzebuje wiosennego resetu. Jak to zrobić?
Twój układ nerwowy potrzebuje wiosennego resetu. Jak to zrobić?
Gwiazdy szyją z odpadów! "Moda na recykling" podbija Warszawę
Gwiazdy szyją z odpadów! "Moda na recykling" podbija Warszawę
Nowe immersyjne hity już w Polsce. Titanic i Gladiator w VR
Nowe immersyjne hity już w Polsce. Titanic i Gladiator w VR
Ile naprawdę musisz jeść? Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne
Ile naprawdę musisz jeść? Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne
Biała koszula wraca do gry! Jedna koszula, sześć stylizacji
Biała koszula wraca do gry! Jedna koszula, sześć stylizacji
Garnitury i pastele, które robią wrażenie. Vistula redefiniuje styl na wielkie wyjścia
Garnitury i pastele, które robią wrażenie. Vistula redefiniuje styl na wielkie wyjścia