Finał Mister Supranational 2019

Finał Mister Supranational 2019 już w najbliższą sobotę na Śląsku!

Zbliżamy się do wielkiego finału konkursu Mister Supranational 2019. Prezentujemy Państwu tegorocznych kandydatów w oficjalnej sesji garniturowej autorstwa Adama Piaseckiego, zrealizowanej w klimatycznym SPA Hotel Jawor w Jaworzu koło Bielska Białej.

Panowie przyjechali do Polski z 40 państw 6 kontynentów. Przebyli długą drogę do zwycięstwa we własnych krajach, by już jutro stanąć wspólnie na scenie i powalczyć o zwycięstwo i tytuł Mister Supranational 2019. Podczas wydarzenia zobaczymy ich m.in. w streetwearowej kolekcji Vertus Jeans, kąpielówkach Self Collection, autorskiej kolekcji Pawła Węgrzyna oraz na finał – wizytowych garniturach Giacomo Conti. Całość choreografii do Mister Supranational 2019 przygotował, tak jak w roku ubiegłym Tomasz Barański.

Gala finałowa odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, jutro (07.12.19) o godzinie 16:15. Wydarzenie uświetnią występy takich gwiazd jak Cleo i Barbara Kurdej-Szatan. Poza nimi na scenie pojawią się również tacy artyści jak Anja Lesar czy Tomasz Barański.

Gala będzie emitowana na antenie telewizji Polsat i ponad 140 stacji telewizyjnych na świecie.

Gospodarzem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Nowa Scena – Biuro Mister Supranational

foto: Adam Piasecki

Podziel się wiadomością:

Polecamy również