Woman girl beauty mask 3192 B d dobra dla swojej cery 7 najlepszych sposob w

Bądź dobra dla swojej cery! 7 najlepszych sposobów

Bądź dobra dla swojej cery! Takie motto powinna sobie wywiesić nad łóżkiem praktycznie każda kobieta. Dbanie o skórę jest obowiązkowe, gdyż skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, bo przestrzeganie rytuałów pielęgnacyjnych sprawia, że jest zdrowa,a co za tym idzie – my same jesteśmy zdrowe. Nie chodzi, wbrew pozorom, tylko o urodę. 

Bądź dobra dla swojej cery! 7 najlepszych sposobów na jej pielęgnację

Pij dużo wody – Regularne picie wody zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu i nawilżenie skóry. Jest to najlepszy i najprostszy sposób na utrzymanie jej w dobrej formie. Brak nawodnienia sprawia, że cera ​​staje się blada i sucha. Polecamy również używanie produktów nawilżających skórę, takich jak maseczki do twarzy lub środki czyszczące, które zapewnią doskonałe nawilżenie.

Złuszczaj skórę – Usuwanie martwych komórek skóry pozwala jej lepiej oddychać. Regularne złuszczanie skóry jest kluczem do utrzymania jej w czystości. Możesz zastosować peeling lub jakiś środek czyszczący, aby wyeliminować wszystkie toksyczne zanieczyszczenia lub martwe komórki.

Serum – Używanie serum, na przykład takiego z witaminą C, pomoże odmłodzić komórki skóry, zapewniając przy tym dodatkowe korzyści zdrowotne. Serum odgrywa ważną rolę w pobudzaniu komórek i utrzymaniu zdrowej tekstury cery.

Nakładaj produkty w kolejności – Zawsze nakładaj produkty do pielęgnacji skóry w kolejności i zgodnie z typem skóry. Sprawdź, jaki masz typ cery (sucha, tłusta, mieszana, ze skłonnościami do przebarwień, itp.), a następnie przeanalizuj, które produkty powinnaś stosować. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z cerą, nie eksperymentuj! Stosowanie losowo wybranych produktów nie tylko nie przyniesie ci korzyści, ale w rzeczywistości może pogorszyć jej stan.

Unikaj nadmiernego wysuszenia skóry – Stosowanie nadmiernie wysuszających produktów może sprawić, że skóra stanie się szorstka i blada. To z czasem może doprowadzić do problemów skórnych. spowoduje problemy dla twojej skóry. Unikaj środków ściągających, zwłaszcza na bazie alkoholu.

Filtr przeciwsłoneczny – Nigdy nie zapomnij zastosować balsamu przeciwsłonecznego – np. z 30 SPF – przed wyjściem na słońce. Skóra wymaga osłony ochronnej, która chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Bezustanne wystawianie się na słońce prowadzi do przebarwień, oparzeń słonecznych, plam itp. Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej pomaga chronić skórę i utrzymuje ją zdrową i lśniącą.

Właściwy sen – Dostarczenie organizmowi odpowiednie ilości snu jest niezwykle korzystne nie tylko dla naszego ogólnego stanu zdrowia, ale i dla zdrowia skóry. Nieregularny sen często powoduje wystąpienie zmarszczek, cieni pod oczami przebarwień i obrzęków. Pamiętaj, aby regularnie spać 8 godzin. Da się?

Ula

ModaiJa poleca również:

Copy link