Styl16 lat Pakamera.pl! Platforma zrzeszająca polskie marki, świętuje urodziny!

16 lat Pakamera.pl! Platforma zrzeszająca polskie marki, świętuje urodziny!

W tym roku pakamera.pl kończy 16 lat, tym samym staje się pełnoprawną nastolatką. Oto kilka ciekawych faktów na jej temat.

16 lat Pakamera.pl! Platforma zrzeszająca polskie marki, świętuje urodziny!

Od początku działalności pakamera.pl z  powodzeniem buduje społeczność wokół pięknych przedmiotów, często wykonanych ręcznie w pojedynczych egzemplarzach, prawie zawsze w krótkich limitowanych seriach, lokalnie, zgodnie z zasadami fair trade. Indywidualne podejście oraz promocja małych, rodzimych manufaktur sprawia, że platforma z roku na rok staje się coraz bardziej popularna.

Współpracuje z 3235 markami, które łącznie dodały na pakamera.pl 2 700 000 produktów!

Z okazji swoich 16 urodzin platforma zrzeszająca polskie marki, zaprasza Was w świat produktów, które skradną niejedno serce. Pracownicy pakamera.pl wskazali swoje ulubione produkty od polskich producentów, które są dostępne na platformie.

Ola – opiekun marek z działu mody

Ola poleca lnianą, białą sukienkę marki FINKE, bo len jest idealny na lato, a sukienka w 100% została wymyślona i wyprodukowana w Polsce, z rodzimych materiałów.

Do sukienki idealnie będzie pasował duży, wyrazisty, ale minimalistyczny pierścionek, wykonany z mosiądzu z kolekcji CHÉRIE marki POLA ZAG. Wszystkie produkty tej marki wykonywane są ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

Julita – Co-founder pakamera.pl

Julicie najbardziej przypadła do gustu czarna sukienka z bawełny organicznej New Jersey marki Patchouli. Minimalistyczne wykończenie góry sprawia, że sukienka jest seksowna, a dzianina ściągaczowa podnosi komfort noszenia.

Dla fanek ćwiczeń i pięknych przedmiotów Julita wybrała matę do jogi ILLUMINATION TRAVEL marki Moonholi. Skradły one serce wszystkich redaktorek mody i wielu gwiazd. Ta mata to mistyczna tajemnica… Bardzo elegancka, czarno-złota, skrywająca sekrety Trzeciego Oka i przyciągająca dobro poprzez Rękę Fatimy. Pięknie prezentuje się w stylowym wnętrzu, a jej wzór świetnie sprawdzi się podczas medytacji.

Opinie klientów to dla pakamera.pl najlepszy prezent urodzinowy

W Pakamerze odnalazłam świat przecudnych drobiazgów jakiego próżno mi było szukać w realu. Odlatuję z Wami. Uwielbiam i dziękuję.
-klientka pakamera.pl

Produkty to istne dzieła sztuki. Jeśli szukasz czegoś „innego” nietuzinkowego na prezent dla kogoś wyjątkowego – to dobrze trafiłeś. A na koniec miły upominek! @pakamera – Dziękuję bardzo!
-klientka pakamera.pl

Więcej na temat platformy oraz polecanych przez jej pracowników rzeczy znajdziecie w materiale 16 lecie pakamera.pl

Wybrane dla Ciebie