Strona główna » Blog » Zawsze świeży oddech

Zawsze świeży oddech

Sachol Fresh chroni szkliwo przed niszczącym działaniem kwasów utrzymując lekko zasadowe pH – dba o świeży oddech, a odpowiednia higiena zapobiega chorobom zębów i przyzębia. Łagodzi zaburzenia związane z suchością. W odróżnieniu od innych płynów nie zawiera alkoholu, który nadmiernie wysusza i podrażnia dziąsła, lecz ma dodatek nawilżającej śluzówkę gliceryny. Ma lekkie działanie antyseptyczne. Pielęgnuje jamę ustną, jako uzupełnienie innych metod leczenia stomatologicznego lub ortodontycznego.

Sachol Fresh przeznaczony jest do płukania jamy ustnej, jako zabiegu higieny jamy ustnej, zmniejszającego ryzyko zapalenia dziąseł. Pielęgnuje jamę ustną w ramach uzupełnienia innych metod leczenia stomatologicznego lub ortodontycznego. Łagodzi zaburzenia związane z suchością i kwasowością jamy ustnej, powodujące choroby zębów i przyzębia.

Ma przyjazny smak, nie zawiera alkoholu ani konserwantów. Jest odpowiedni dla całej rodziny, nawet dla starszych dzieci (odpowiedni dla dzieci potrafiących wypluwać , nie należy podawać Sachol Fresh do płukania ust dzieciom, jeśli istnieje ryzyko połknięcia płynu).

Samo szczotkowanie zębów to za mało
Sięgnij po płyn do płukania ust Sachol Fresh przy każdym myciu zębów, co nie tylko pomaga w utrzymaniu świeżego oddechu. Płyn dociera w trudno dostępne miejsca, co jest szczególnie ważne dla osób noszących aparaty ortodontyczne lub protezy. Odpowiednia higiena zapobiega chorobom zębów i przyzębia.

Stosowanie produktu Sachol Fresh płyn do płukania jamy ustnej jest zalecane w ramach codziennej higieny jamy ustnej, szczególnie w przypadku:

  • gdy występują zaburzenia kwasowości jamy ustnej,
  • stosowania implantów stomatologicznych lub aparatu ortodontycznego,
  • zaburzeń hormonalnych lub czynności fizjologicznych,
  • stosowania niewłaściwej diety, czyli nadmiar cukrów lub pokarmów łatwo przywierających do powierzchni zębów

Kosmetyk dostępny jest w aptekach w dwóch wielkościach opakowań – mniejsze idealne do torebki:
ok. 16,50 /200ml i ok. 30,00 zł / 500 ml

2018-03-14T08:48:24+00:0022 listopada 2012|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: