Strona główna » Blog » Zakończyło się zgrupowanie kosmetyczek

Zakończyło się zgrupowanie kosmetyczek

Już 8 stycznia w Hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się konkurs Miss Kosmetyczek. O koronę najpiękniejszej walczyć będzie 10 finalistek, które już teraz przygotowują się do występu. Niedawno zakończyło się trzydniowe zgrupowanie uczestniczek.

Zgrupowanie kosmetyczek we wrocławskim Hotelu Orbita rozpoczęło się 18. grudnia. Spotkało się na nim 17 półfinalistek konkursu. Komisja wybrała spośród nich 10 finalistek, które 8. stycznia będą konkurować między sobą o tytuł najpiękniejszej specjalistki od urody.

Podczas kolejnych dni zgrupowania kandydatki ćwiczyły chodzenie po wybiegu, ruchy sceniczne i uczyły się układu choreograficznego. Choć grafik zajęć był bardzo wyczerpujący, uczestniczki nie narzekały. Niektóre z nich, by móc wziąć udział w zgrupowaniu, przyjechały z drugiego końca Polski!

– Trzy dni to w rzeczywistości bardzo mało czasu na przygotowanie do występu – zdradza Elżbieta Barczyńska choreograf, która przez wiele lat współpracowała przy organizacji największych konkursów piękności w Polsce – dlatego dziewczyny poddane były bardzo intensywnym treningom. Efekty tych starań będziemy mogli zobaczyć podczas Gali – dodaje.

Zgrupowanie pozwoliło na wzajemne poznanie się uczestniczek. Wiele z nich udział w konkursie traktuje jako przygodę i już teraz czują się dumne, że spośród ponad 70 kandydatek z całej Polski zostały zakwalifikowane do ścisłego finału. Każda z nich stara się jednak zajść jak najdalej. Jest bowiem o co walczyć. Do wygrania są cenne nagrody, takie jak kursy kosmetyczne czy kosmetyki ufundowane przez firmę Clarena. Jednak przede wszystkim kandydatki walczą o zaszczytny tytuł Miss Kosmetyczek, który otwiera przed nimi wiele możliwości.

Gala wyborów Miss Kosmetyczek odbędzie się 8. stycznia w hotelu Sheraton.

[nggallery id=2294]

2012-01-07T08:37:28+00:007 stycznia 2012|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: