Strona główna » Blog » Wywiad z Anną Szymalą – II Mistrzynią Polski Wizażystów na sezon jesień zima 2012/2013

Wywiad z Anną Szymalą – II Mistrzynią Polski Wizażystów na sezon jesień zima 2012/2013

W jaki sposób rozpoczęła się Pani przygoda z wizażem ?
Rozpoczęła się w szkole kosmetycznej, gdzie po dwóch latach nauki stwierdziłam, że jednak chcę zająć się makijażem i stylizacją, a nie kosmetyką. I tak oto, podążyłam dalej do międzynarodowej szkoły makijażu, gdzie już od pierwszego roku nauki praktykowałam swoje umiejętności na sesjach fotograficznych.

Kto jest odbiorcą Pani makijaży? Czym wyróżniają się Pani usługi na tle usług innych wizażystów ?
Odbiorcą może być tak naprawdę każdy. Każda kobieta która chcę poczuć się dobrze. Nie stawiam sobie barier, słucham moich klientów i zawsze pytam w czym czują się dobrze, czy mają jakieś sugestie a pro po makijażu. Zdarzają się Panie, które od razu wiedzą czego chcą , ale też takie, które nigdy w życiu nie były malowane przez profesjonalistę. Wtedy wychodzę z propozycją mojego pomysłu i nie zdarzyło mi się spotkać z negatywną reakcją.

Co charakteryzuje Pani propozycje nowych trendów w makijażu na sezon jesień-zima 2012/2013?
Oryginalność i pomysłowość.

Jakie są znaki rozpoznawcze Pani twórczości?
Zawsze staram się tworzyć coś nowego, co zaciekawi odbiorcę. Jestem osoba wszechstronną i nie mam obranego jednego stylu makijażu. Nie lubię się ograniczać. Lubię łączyć kolory na zasadzie kontrastu i czasem tworzyć trochę zwariowane projekty.

Czym się Pani inspiruje tworząc makijaże ?
Tak naprawdę wszystkim – kolorem, fakturą, zdjęciami, epokami, pracami słynnych wizażystów.
Czasem zdarza się, że zobaczę coś interesującego w sklepie, na wystawie, fajnie ubraną osobę i pomysł rodzi się sam.

Czym dla Pani jest kolor?
Kolor ma to do siebie , że może bardzo komuś pomóc ale też bardzo zaszkodzić. Wpływa on na nasze samopoczucie, wprawia w doby bądź zły nastrój, dodaje energii lub wręcz przeciwnie. Trzeba umiejętnie się nim posługiwać w modzie , w makijażu, w pomieszczeniach.

Pomysły przychodzą niespodziewanie. Co Pani robi, aby nie umknęły ?
Myślę o nich bardzo często, czasami też zapisuję. Moja wyobraźnia mocno pracuję nad tym aby stworzyć coś ciekawego. Przeważnie przed snem rozmyślam o jakimś projekcie, w środku nocy potrafię się obudzić i znać już odpowiedź , jak on ma wyglądać 🙂

Jak chciałaby Pani aby czuła się kobieta/ modelka, której robi Pani makijaż ?
Chciałabym, żeby czuła się wyjątkowo. Każda kobieta powinna czuć się sama ze sobą dobrze, obojętnie czy ma na sobie makijaż, czy nie. Makijaż, według mnie , powinien wydobyć to , co najpiękniejsze u kobiety i być dopełnieniem jej wewnętrznego piękna.

Jakie akcesoria do makijażu powinny być wg Pani w torebce każdej kobiety?
Każda kobiet powinna nosić w torebce małą kosmetyczkę, w której powinny znajdować się : błyszczyk ( szminka)`, nawilżający balsam do ust, bibułki matujące i puder w kompakcie- myślę, że to w zupełności wystarczy na ewentualne poprawki.

Co dla Pani jest ekscytujące w modzie obecnie?
Prostota i kolor.

Źródło:
www.e-silvermoon.com
www.facebook.com/BLOG.SILVERMOON

2018-03-14T08:57:11+00:0016 października 2012|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: