zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wygraj elegancką biżuterię!

Wygraj elegancką biżuterię!

Jedyna, niepowtarzalna okazja, by już za chwilę stać się posiadaczką wspaniałych kompletów biżuterii!

Kryształowa biżuteria SPARK została wyprodukowana przez firmę Corundum ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów SWAROVSKI ELEMENTS.

Piękno SWAROVSKI ELEMENTS inspiruje nas do tworzenia niezwykłych i olśniewających blaskiem kryształowych kreacji. SWAROVSKI ELEMENTS wywołują podziw, zachwyt i pożądanie. Przekształcają biżuterię w mieniące się klejnoty.

Biżuteria SPARK charakteryzuje się drobiazgowością wykonania, wielością modeli, a przede wszystkim nowatorskimi kształtami. Ogrom kryształów sprawia, że biżuteria lśni intensywniej i skrzy się różnymi barwami. Przyciągają wzrok nie tylko swoim blaskiem, ale i nietuzinkową formą.

W nadchodzącym sezonie przełamujemy rutynę.
Nowy model bransoletek SPARK stanowi połączenie dwóch ekskluzywnych materiałów – szlachetnej Alcantary oraz niepowtarzalnych SWAROVSKI ELEMENTS.
Fantazyjny design to kwintesencja nowoczesnej elegancji- zachwyca dynamizmem i efektownością.
Jako wyrazisty dodatek pozwala na nadanie każdej kreacji indywidualnego charakteru.

W tworzeniu nowych kolekcji przyświeca nam jeden cel – dostosowanie się do różnorodnych kobiecych gustów tak, by nie ograniczać wyobraźni naszych klientek. Obok bardzo klasycznych, eleganckich wzorów można znaleźć coś dla pań, które uwielbiają bawić się strojem, eksperymentować z kolorami, kształtami i fakturami.
Jesteśmy otwarci na nowe trendy, tworząc konstrukcje zarówno proste jak i wysublimowane, ale zawsze niesamowicie błyszczące i dodające splendoru!

Także dla naszych Czytelniczek biżuteria SPARK ma nie lada niespodziankę…

KONKURS

w którym wygrać możecie jeden z 4 kompletów biżuterii SPARK (jak na zdjęciach poniżej); by wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy odpowiedzieć na

Pytanie konkursowe: Jakim certyfikatem i od kiedy posługuje się producent marki SPARK?

Podpowiedzi szukajcie na stronie http://www.corundum.com.pl/

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: „SPARK” w nieprzekraczalnym terminie do 10. lipca 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych!).

A oto nagrody ufundowane przez markę SPARK!

(aurora boreale, emerald, rose, topaz – kliknij, aby powiększyć)

 

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Producent marki SPARK od 2004 roku posługuje się certyfikatem jakości „Made with SWAROVSKI ELEMENTS” otrzymanym od Firmy Swarovski.

Nagrody wylosowały: Ewelina z Sędziszowa, Dagmara z miejscowości Gniew, Alicja z Warszawy oraz Jola z Torunia.

Laureatkom, które już poinformowaliśmy o wygranej osobiście, gratulujemy i mamy nadzieję – jesteśmy pewni! – że olśnicie otoczenie swoją nową biżuterią! (Może wyślecie nam zdjęcia, jak w niej wyglądacie? Z chęcią opublikujemy).

p.s. nagrody pakuje Sierotka Marysia, zatem z góry uprzedzamy, że nie przyjmujemy żadnych wiadomości typu „a ja bym wolała inny kolor” 😉

2018-03-14T11:07:50+01:0010 czerwca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: