Strona główna » Blog » Urodziny Kowalskiego na Mysiej 3!

Urodziny Kowalskiego na Mysiej 3!

Kowalski – warszawski projektant, znany ze swoich prostych geometrycznych modeli – zaprasza na 5. urodziny marki. W dniach 19 i 20 kwietnia (najbliższy piątek i sobota) w galerii na Mysiej3 będzie można poznać Kowalskiego osobiście, przymierzyć ubrania z jego najnowszej kolekcji i wziąć udział w szalonej loterii rabatowej.

Z okazji urodzin wszystkie modele będą bowiem sprzedawane z dużym rabatem – losowanym przez klientki i wynoszącym od 27% aż do 99%!

W szampańskie nastroje pomogą gościom Kowalskiego wejść wiosenne napoje „wyskokowe” oraz łagodne przeboje sączące się z głośników.

urodziny_kowalski3

[heading style=”2″]Kowalski[/heading]

Rafał Kowalski pochodzi z Olsztyna, ale sam siebie określa jako „kundla z litewsko-warszawskimi korzeniami“. Z modą zetknął się już jako dziecko. W krawieckiej rodzinie otoczony był przez maszyny Singera, nici, wykroje i bele materiałów, z których babcia, mama i ciotka szyły sukienki i płaszcze. Prawdziwy kontakt ze światem mody nastąpił jednak później, gdy Rafał przyjechał do Warszawy i zaczął pracować jako manager w pierwszym w Polsce salonie giganta mody – Kenzo. Przez kolejne lata zdobywał szlify jako redaktor mody, stylista i kostiumograf. Pewnego dnia kupił domową maszynę do szycia, żeby zrobić kostiumy do filmu reklamowego. „Z pięciu metrów tkaniny zacząłem tworzyć ubrania – mówi Kowalski. – Tak w ciągu tygodnia powstała moja pierwsza kolekcja“.

Projekty Kowalskiego to proste, geometryczne cięcia, oryginalnie skrojone formy często oparte na kwadracie oraz najwyższej jakości bawełny i wełny. Ale także zabawa, zwyczajne cieszenie się modą, bo dla projektanta najważniejsza w jego pracy jest radość klientki, która po raz pierwszy wkładana siebie ciuchy Kowalskiego. „Chciałbym, żeby dziewczyny bawiły się modą, by w moich ciuchach czuły się seksownie i wyjątkowo. Oraz żeby wyglądały się w nich jak milion dolarów, chociaż moje ubrania wcale tyle nie kosztują“ – mówi projektant.

Filozofią Kowalskiego jest szycie ubrań dla każdej kobiety i do noszenia na co dzień, a nie dla celebrytów na czerwonym dywanie. Dlatego sprzedaje je w przystępnych cenach, choć do wykonania projektów używa się najwyższej jakości tkanin i wykończeń. Kolekcje składają się z linii Kowalski Classic – bazowych, nieprzemijających modeli oraz zmieniających się dwa razy do roku modeli sezonowych.

[nggallery id=4512]
2018-03-14T08:18:57+00:0015 kwietnia 2013|Biznes, Moda, Świat Kobiet|