zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Uroczyste otwarcie showroomu Malabelle – wideo

Uroczyste otwarcie showroomu Malabelle – wideo

20 czerwca o godzinie 13:00 drzwi do showroomu przy ulicy Polnej 18/20 zostały uroczyście otwarte. Właściciele przywitali gości lampką białego wina i smaczną czekoladą. Po wspólnym smakowaniu przekąsek był czas na obejrzenie dekoracji oraz katalogów jakie prezentowało Malabelle.

Anna Rusiniak Malinowska „przywitała się” z Warszawą rozpoczynając nowy rozdział, w którym sklep internetowy został uzupełniony showroomem. Teraz do Malabelle można przyjść, obejrzeć prezentowane meble, dekoracje i porozmawiać o dekorowaniu wnętrz.

„Nasze kolumny tekowe miały zdobić nasz dom, lecz wiedziałam po przywiezieniu ich do domu, że będą miały inne przeznaczenie, teraz do nabycia są u nas jako wysokie bo ponad 3 metrowe lampy z klasycznymi abażurami” – mówi Anna Rusiniak-Malinowska osoba, która stworzyła to miejsce.

Malabelle zapewnia oryginalne dodatki dla domu i wyposażenie wnętrz o nietuzinkowym designie, trafiającym w gusta wielbicieli współczesnego eklektyzmu, jak i miłośników tradycyjnej elegancji. Przy wyborze elementów do dekoracji wnętrz, firma zwraca szczególną uwagę na akcenty naturalne. W ich asortymencie znajdą Państwo artykuły dekoracyjne reprezentujące styl skandynawski oraz prawdziwe dzieła sztuki rzemieślniczej, które zostały ręcznie wykonane.

[nggallery id=4867]

http://youtu.be/rNp-vFIwHZ8

2018-03-14T08:05:21+01:0028 czerwca 2013|Modny drobiazg, Styl|

Może zainteresuje Cię również: