zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Top of the top światowej biżuterii

Top of the top światowej biżuterii

Cocktail’me coraz bardziej wyostrza swój smak na odważne kolekcje światowych designerów. Do grona projektantów dostępnych w showroomie dołączył właśnie prawdziwy wirtuoz ostrych, biżuteryjnych dzieł – Eddie Borgo.

Eddie Borgo to 32-letni designer z Nowego Yorku, z zaledwie 3-letnim doświadczeniem w projektowaniu biżuterii. Jest największym odkryciem ostatnich lat. W swojej karierze współpracował już z takimi nazwiskami, jak: Marchesa, Proenza Schouler, Jason Wu i Joseph Altuzarra, projektując dla nich biżuterię do pokazów. Jego talent został doceniony w ubiegłym roku przez CFDA/Vogue Fashion Fund. Zajął drugie miejsce w konkursie dla najlepszego projektanta roku.

Biżuteria Eddiego Borgo to mieszanka rock and rolla z dziedzictwem Nowego Jorku. Zachwyca, zniewala, szokuje i przyciąga spojrzenia. Pełno w niej kolców, kłódek, naboi, uprzęży, gorsetów czy insektów, a wszystko z błyszczącego, czasami postrzępionego metalu. Zdecydowanie kontrowersyjne dzieła dla wrażliwych na najnowsze trendy. Biżuteria Eddie Borgo jest wyraźna, ciężka, obfita, czasami „wystrzałowa”.

Twarzami jego kampanii są piękne kobiety, ikony stylu: Lauren Santo Domingo, Kate Lanphear, Giovanna Battaglia, Vanessa Traina. Wszystkie zakochane w biżuterii Eddie Borgo, podkreślają jej wyjątkowość i przewrotny charakter.

„Eddie Borgo to jeden z topowych projektantów biżuterii na świecie. Jego propozycje noszą największe gwiazdy, takie jak: Anja Rubik, Adele, Victoria Beckham, Rihanna, Alexa Chung, Diane Kruger. Cieszymy się, że teraz dostępny jest także w naszym showroomie” – mówi Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

[nggallery id=1235]

Ceny biżuterii Eddiego Borgo wahają się od 590 zł do 920 zł.

2011-06-08T10:10:01+01:008 czerwca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: