Strona główna » Blog » Taniec z Gwiazdami odc. 3

Taniec z Gwiazdami odc. 3

W 3. odcinku 13. edycji Tańca z Gwiazdami królowało romantyczne tango i energetyczny jive. Trzeci odcinek 13. edycji pechowy okazał się dla Kazimierza Mazura, który musiał pożegnać się z programem.

Za bliską ideału została uznana pierwsza para – Anna Wendzikowska i Michał Stukan. Kazimierz Mazur i Bianka Żubrowska wypadli średnio, bo tańczyli „człap, człap, człap”, jak oceniła ich występ Ivona Pavlovic.
Podobali się Jagna Marczułajtis-Walczak i Krzysztof Hulboj. „Trudno jest tańczyć z nartami na plecach. Pani te narty dziś zrzuciła. Nie jest to może mistrzostwo świata, ale jest dobrze” – ocenił Janusz Józefowicz.

Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno wydają się być stworzeni do jive’a. „Jive to radość, szaleństwo, niefrasobliwość i to wszystko tutaj było” – cieszył się Józefowicz. Kacper Kuszewski i Anna Głogowska z kolei idealnie zaprezentowali tango, natomiast Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar, którzy chyba nie będą miło wspominać tego odcinka. „Masz talent, ale jive’a tańczysz jak słoń” – skomentował Galiński. Michał Szpak i Paulina Biernat jak zwykle podzielili jury. Pavlovic podobał się tylko strój, Józefowicz uznał, że było to najlepsze tango programu.

W ogólnym głosowaniu najlepiej oceniony został Kacper Kuszewski, najgorzej – Kazimierz Mazur, który musiał odejść z programu.

[nggallery id=1888]

2011-09-19T11:42:42+00:0019 września 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: