zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Stylizacje i metamorfozy Clarks

Stylizacje i metamorfozy Clarks

Trzy laureatki ogólnopolskiego konkursu stylizacyjnego Clarks – Świat u Twoich stóp, miały okazję przeżyć niezapomnianą przygodę – metamorfozę wizerunku w Szkole Stylu oraz sesję zdjęciową w stylu Clarks.

Sesja zdjęciowa oraz metamorfoza były nagrodą w konkursie stylizacji przeprowadzonym przez markę Clarks, do którego zgłosiły się stylistki, blogerki i pasjonatki mody z całej Polski. Ich zadaniem było stworzenie stylizacji z modelami butów Clarks oddających styl światowych metropolii.

Finalistki wykazały się oryginalnością, doskonałym wyczuciem trendów oraz mody, a w nagrodę same mogły się przenieść w stylizacyjne klimaty Londynu, Tokio czy Nowego Jorku i poczuć że z Clarksem świat jest u ich stóp.
Nad całością Metamorfoz pracowali specjaliści Szkoły Stylu wśród nich– stylistka Magda Zabierzowska, makijażystka – Kinga Szewczyk, stylistka fryzur – Eliza Prus, oraz fotograf Wojtek Rudzki.

Metamorfoza była doskonałą lekcją stylu, która wraz z nauką profesjonalnego make-up’u okazała się świetną zabawą dla jej uczestniczek. Pozytywna energia powstała podczas sesji, a także odkryte przed obiektywem zdolności modelingowe dziewczyn przerodziły się w genialną współpracę z fotografem dając efekt w postaci fantastycznych zdjęć.

[nggallery id=420]
2018-03-14T12:06:59+01:0027 listopada 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: