zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » RVB Holistic Beauty. Piękno rodzi się z harmonii

RVB Holistic Beauty. Piękno rodzi się z harmonii

Zachowanie porządku, a nie jego przywracanie – jest głównym źródłem mądrości. Leczenie drążącej nas choroby jest jak kopanie studni, kiedy czujemy pragnienie i jak wykuwanie broni, gdy wojna już się rozpoczęła.

Chęć życia w zgodzie z naturą przekłada się na coraz większe zainteresowanie mądrością tradycyjnej medycyny wschodniej i holistyczną pielęgnacją. Potrzebom tym w pełni odpowiada Holistic Beauty – całościowy i nowatorski program kosmetyki profesjonalnej RVB (Research, Value, Beauty).

Misją RVB jest nieprzerwane prowadzenie badań, poszukiwanie nowych rozwiązań kosmetycznych i czerpanie z tego, co już istnieje w naturze. Nową koncepcję piękna opracowała i przetestowała grupa doświadczonych naukowców i technologów z Centrum Badań i Rozwoju RVB, którzy niezmiennie poszukują najbardziej innowacyjnych składników aktywnych. Doskonałość osiągana jest poprzez całkowitą dbałość o jakość. RVB korzysta również z kompetencji Ośrodka Kosmetologii Uniwersytetu w Ferrarze dla testowania skuteczności i bezpieczeństwa produktów.

Holistic Beauty i Holistic Beauty Thay to dwie holistyczne linie RVB: pierwsza do pielęgnacji twarzy, druga dla ciała, połączona z niezwykle bezpiecznym programem pielęgnacji dla przyszłych matek – Amma Deva. Są to linie kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i SPA oraz kosmetyki pozwalające na aktywną  pielęgnację domową. Podejście holistyczne bierze pod uwagę osobę jako całość, nie dzieląc zaburzeń na fizyczne, emocjonalne i psychologiczne. Wszelkie niedoskonałości tłumaczy się więc jako powierzchniową /zewnętrzną manifestację ogólnego braku równowagi w organizmie. Celem RVB jest – poprzez nowe serie do pielęgnacji twarzy i ciała Holistic Beauty – korygowanie braków spowodowanych zakłóceniami w przepływie energii, a w efekcie przywrócenie fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia osobie jako całości.

Linia do twarzy Holistic Beauty wywodzi się z odwiecznej koncepcji drzewa życia – symbolu Matki Natury i energii nieprzerwanie w nim przepływającej. Drzewo jest alegorią ciała, w którym gromadzi się i zamyka energia niezbędna do odżywiania, natleniania i regenerowania jego zewnętrznych warstw. Holistic Beauty, jak w drzewie życia, przenosi witalną limfę do skóry i obdarowuje ją naturalnym, harmonijnym pięknem.

Holistic Beauty Thay to seria zabiegów bazujących na zasadach medycyny tybetańskiej, według której zdrowie i piękno to rezultat harmonii między pięcioma żywiołami: ogniem, wodą, ziemią, powietrzem i eterem. Tworzą one istotę ludzką, stanowią jej części fizyczne i psychiczne. Jeżeli któryś z tych elementów nie jest w harmonii z pozostałymi, w ciele powstają niedobory organiczne, które prowadzą do problemu.
W Holistic Beauty Thay żywioły równoważone są poprzez cenne roślinne mieszanki pochodzenia m.in.tybetańskiego, które pomagają przywrócić równowagę wszystkim cechom ciała: dobrej jędrności elastyczności, sprężystości i promienności skóry oraz pięknie wymodelowanym kształtom.

Zabiegom w salonie towarzyszą specjalne techniki masażu twarzy i ciała, które wspomagają działanie produktów w procesie przywracania niezakłóconej energii. Proces odprężania uzupełnia muzyka specjalnie stworzona dla RVB. Holistic Beauty to wielo-zmysłowe podejście obejmujące całe ciało. W zabiegach wykorzystuje się szlachetne oleje, mieszanki olejków aromatycznych i oczyszczone ekstrakty z kwiatów morskich o doskonałych właściwościach anti-aging.

Prawdziwą siłę Holistic Beauty stanowi synergia wielu różnorodnych, starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych, działających na różne przyczyny niedoskonałości skóry. Wszystkie pochodzą z upraw poświadczonych jako prowadzone organicznie. Celem jest zredukowanie do minimum wszelkich sztucznych środków chemicznych, tak by siły wyzwolone przez Naturę dotarły do skóry z całą swoją czystością i witalnością, w nienaruszonym stanie. Dermatologicznie i mikrobiologicznie przetestowane produkty obu serii nie zawierają składników z genetycznie modyfikowanych roślin (non GMO), białka zwierzęcego, pochodnych nafty, parafiny, silikonu, ani parabenów. Wszystko z szacunku dla Natury i ludzkiego ciała.

Uwaga: w kolejnym artykule przedstawimy poszczególne ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY!

2018-03-14T09:46:34+01:0020 kwietnia 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: