Strona główna » Blog » Recenzja książki „Zaprojektuj swój styl”

Recenzja książki „Zaprojektuj swój styl”

Rachel Roy to znana na całym świecie projektantka mody. Postanowiła podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi kobietami tak powstała książka „Zaprojektuj swój styl” (Wydawnictwo Kobiece, 39,90).
 
To poradnik, w którym znajdziemy, m.in. informacje, jak dopierać akcesoria, łączyć wzory i kolory, a także jak stworzyć idealną garderobę. Oprócz tego pojawiają się rady ekspertów z dziedziny mody. To niezwykle inspirująca publikacja – zachęca do zmian, odnalezienia własnego stylu oraz zadbania o swój wygląd. Autorka pokazuje, jak stylizacja może pomóc nam osiągnąć sukces, czy zachęcić do działania.
 
Mocna stroną „Zaprojektuj swój styl” jest jej strona wizualna. Prawie na każdej stronie książki znajdziemy piękne ilustracje. Jest ich ponad 50! Pojawiają się również cytaty znanych osób, m.in. Coco Chanel, czy Karla Lagerfelda. Rachel Roy opowiada o swoich osobistych doświadczeniach, ważnych wydarzeniach w życiu, np. spotkaniu Anny Wintour, czy podjęciu decyzji o założeniu własnej marki. Pokazuje na własnym przykładzie, jak styl wpływa na życie.
 
Uwaga! Wkrótce konkurs, w którym nagrodami będą egzemplarze tej wspaniałej książki! Informacji szukajcie w dziale Konkursy!
 
Karolina Stola
 
2018-03-14T03:29:22+00:004 sierpnia 2017|Kultura|