Strona główna » Blog » Recenzja książki „Figura jak z ekranu”

Recenzja książki „Figura jak z ekranu”

Anna Męczyńska od wielu lat pracuje jako stylista i kostiumograf. To ona stworzyła styl głównych bohaterek seriali „Rodzinka.pl”, czy „Prawo Agaty”. W książce „Figura jak z ekranu” (Wydawnictwo Edipresse, 49,90) zdradza tajniki swojej pracy oraz triki na udany look.

Pokazuje, jak ukryć nadprogramowe kilogramy, czy wysmuklić swoją sylwetkę. Dowiemy się również w jaki sposób łączyć kolory i wzory, a także gdzie szukać inspiracji. Autorka opowiada o stylu bohaterek znanych filmów i seriali, nie brakuje również przykładów z jej życia. Dzięki tej publikacji zbudujemy bazę garderoby i odmienimy swój wizerunek.

Anna Męczyńska dużo miejsca poświęciła bieliźnie, która jest bardzo ważna. Idealnie dobrana podkreśla atuty sylwetki, a jednocześnie sprawia, że kreacja zdecydowanie lepiej leży. Ten poradnik jest niezwykle praktyczny i pomocny, wypełniony po brzegi cennymi radami.

Piękne zdjęcia, kadry z produkcji filmowych i rysunki są doskonałym uzupełnieniem publikacji. Szata graficzna jest subtelna, a zarazem niezwykle barwna. „Figura jak z ekranu” to idealny prezent dla fanek kina, gwiazd i mody. Każdy znajdzie w książce coś dla siebie!

Karolina Stola

Zobacz również:
Gwiazdy na premierze „Figura jak z ekranu” Anny Męczyńskiej. Fotorelacja
Wszystko o książce „Figura jak z ekranu”

2017-10-20T09:42:55+00:0020 października 2017|Kultura|