zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Projekt: Modelka

Projekt: Modelka

Projekt: Modelka pozwala nam zajrzeć za kulisy programu Projekt: Kreator mody, najgorętszego reality show poświęconego modzie. W każdym z półgodzinnych odcinków towarzyszymy modelkom Projektu: Kreator mody – obserwujemy ich wspólne życie i rywalizację o sesję zdjęciową w magazynie „Marie Claire” oraz 25 tysięcy dolarów nagrody. Po raz pierwszy w historii Projektu: Kreator mody widzowie będą mieli okazję podsłuchać, jak modelki obgadują projektantów i dowiedzieć się, co naprawdę myślą o kreacjach, w których muszą paradować po wybiegu.

Widzowie będą mogli dodatkowo zasmakować życia w ekscytującym świecie zawodowych modelek. Zobaczą, jak pracują one nad rozwojem własnych karier – od castingów do reklam po spotkania z agentami i organizatorami pokazów mody – a wieczorami będą towarzyszyć im w zabawie w najmodniejszych klubach i lokalach w mieście.
Projekt: Modelka jest fascynującym uzupełnieniem serialu Projekt: Kreator mody, pozwala zobaczyć całe to współzawodnictwo od kuchni, a dokładniej z perspektywy modelki. Widzowie przeżyją prawdziwie dramatyczne sytuacje, poczują strach, radość i rozpacz oraz zobaczą chwile frustracji modelek, które co tydzień stają w obliczu wykluczenia z programu i rywalizują o nagrodę pieniężną oraz sesję zdjęciową.

Pozycja obowiązkowa dla fanów Projektu: Kreator mody!

Zobacz również: Projekt: Kreator mody

 

PREMIERA: Projekt: Modelka

w czwartki i piątki o 21.00 w Club TV

2018-03-14T10:51:18+01:0015 lipca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: