Strona główna » Blog » Premiera Kalendarza YES 2012

Premiera Kalendarza YES 2012

To było wydarzenie. Nie tylko w świecie biżuterii, ale również mody. Najnowsza edycja Kalendarza YES 2012, to fascynujące klejnoty, ale także unikatowe kreacje zaprojektowane dla YES przez młodych polskich projektantów. 21 listopada 2011 roku w Reducie Banku Polskiego podczas premiery Kalendarza YES 2012 atrakcją wieczoru była aukcja fotografii z kalendarza oraz koncert BRODKI.

Piękno biżuterii – inspiracją dla najciekawszych talentów polskiego świata mody. Taki zamysł towarzyszył powstawaniu Kalendarza YES 2012. Krystof Strozyna, Blessus, Bizuu, Mariusz Przybylski, Zuo Corp, Łukasz Jemioł – to projektanci, których talent i wyobraźnia stworzyły unikalne i intrygujące kreacje dla Kalendarza YES 2012.

Okładkę kalendarza zdobi projekt Dawida Tomaszewskiego – w pełnej wysmakowanej harmonii z pierścionkiem Jubilé z błękitnym topazem i 30 diamentami, z kolekcji jubileuszowej, zaprojektowanej z okazji 30-lecia YES, przez Mateusza Madelskiego. Kolejne strony, to także biżuteria stworzona przez projektantów YES, m.in. Éternel, ideał jednokamieniowego pierścionka z brylantem, Lotus, artystyczny naszyjnik, który zdobią Swarovski Elements i perły, istniejący tylko w 30 egzemplarzach, a także wzory z najmodniejszych kolekcji z YES Rings i YES Steel. Kalendarz w efektowny sposób ilustruje trzy cechy biżuterii YES: emocjonalność, indywidualizm, design.

Kalendarz YES 2012, to także intrygującą osobowość współczesnej kobiety, ukazana poprzez wysmakowane zdjęcia autorstwa Aldony Karczmarczyk – która ma już w dorobku projekty zrealizowane dla największych marek kosmetycznych i odzieżowych. To także zasługa talentu modelki, „nowej twarzy” kampanii YES, Ewy Witkowskiej, która była pierwszą Polką na okładce francuskiego Vogue’a. Fotografie z kalendarza zostały sprzedane na aukcji charytatywnej, z której dochód zostanie przeznaczony w całości na rzecz Fundacji Rak’n’roll.

Gośćmi premiery było grono znanych i lubianych osób ze świata show biznesu: Katarzyna Skrzynecka, Paulina Kurzajewska, Beata Sadowska, Anna Popek, Maja Frykowska, Lidia Popiel, Małgorzata Ostrowska, Ania Piszczałka, Kasia Smolińska, Dorota Deląg, Monika Mrozowska, Magdalena Różdżka, Małgorzata Ohme, Bartosz Węglarczyk, Maria Niklińska, Natalia Jaroszewska, Tomasz Zubilewicz, Katarzyna Burzyńska.
Każdy z spośród wielu gości – ze świata mody, designu i mediów – otrzymał w prezencie Kalendarz YES, który był bohaterem tego wieczoru. To pożądany przez wiele osób upominek, ponieważ jak co roku, został wydany w limitowanym nakładzie.

[nggallery id=2123]

[nggallery id=2124]

Kalendarz YES 2012
Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk
Modelka: Ewa Witkowska
Stylizacja: Karolina Kuklińska
Makijaż: Wilson
Fryzury: Piotr Wasiński
Kreacja: Sonia Adamczak
Produkcja sesji: Paweł Walicki
Współpraca: Katarzyna Rosińska
Film, który powstał w trakcie sesji zdjęciowej Kalendarza YES 2012, emitowany będzie w telewizyjnej kampanii YES.

2011-11-23T10:53:41+00:0023 listopada 2011|Biżuteria, Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: