Strona główna » Blog » Pożegnanie lata z MTV Mobile

Pożegnanie lata z MTV Mobile

Zabawa do białego rana, dobra muzyka, najpopularniejsze gwiazdy polskiego show biznesu – tak wyglądało „Pożegnanie lata z MTV Mobile”, które odbyło się w czwartek w klubie H2O Beach&Club.

Uczestnicy zgodnie podkreślają: „Wyśmienita zabawa, idealne zakończenie letniego sezonu!”. W błysku fleszy na imprezie pojawiły się gwiazdy świata muzyki i filmu. Oczy gości oraz aparaty fotoreporterów skierowane były jak zwykle na świetnie wystylizowaną Dodę, jej partnera Błażeja oraz ekscentryczną Dżagę. Towarzyszyli im świeżo upieczeni małżonkowie: Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik.

Oryginalnie ubrany Michał Szpak czuł się jak ryba w wodzie na czerwonym dywanie, a Candy Girl oraz Ewa Farna dołączyły do DJów, aby zaśpiewać ulubione utwory. Dobra pogoda sprawiła, że zaproszeni goście mogli poczuć letni klimat i bawić się do rana. Swoje seksowne kształty podkreślała w białej sukience Iwona Węgrowska. Na parkiecie królowała Doda, Marina, Aleksandra Szwed, Magda Femme czy Paulla, która przyszła ze swoim mężem. Nie zabrakło również panów. Pojawili się panowie z zespołu Afromental, Volver, Mrozu, Damian Skoczyk i inni. „Pożegnanie lata z MTV Mobile” to jednak nie tylko impreza dla celebrytów. Każdy z gości mógł poczuć się jak gwiazda, robiąc sobie zdjęcia na ściance oraz czerwonym dywanie.

Wakacyjny klimat: plażowe leżaki, bańki mydlane, dmuchane orki i krokodyle, a także świetna muzyka Jacob A, Karl Marka oraz Praktycznej Pani sprawiła, że parkiet nie pustoszał ani na chwilę. Smaki lata zapewniły pyszne hot-dogi, kolorowa wata cukrowa, słodkie lizaki i drinki.

Zobacz, jak bawili się goście „Pożegnania lata z MTV Mobile”!

[nggallery id=3280]

[nggallery id=3277]

2012-08-28T11:13:38+00:0028 sierpnia 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: