Pokaz najnowszej kolekcji mody męskiej Arkadiusza Prajsa

Strona główna » Blog » Pokaz najnowszej kolekcji mody męskiej Arkadiusza Prajsa

Pokaz najnowszej kolekcji mody męskiej Arkadiusza Prajsa

Fotorelacja z pokazu najnowszej kolekcji mody męskiej Arkadiusza Prajsa, który odbył się 22 sierpnia 2013 w Pure Sky Club w Warszawie, w ramach premiery GIFT BOX men.

Arek, skończył technikum odzieżowe, poznał swój zawód od kuchni. Co jest niezwykłą rzadkością, poza projektowaniem, Arek sam szyje i wykańcza swoje kolekcje. Jest perfekcjonistą.

Bardzo możliwe, że życie Arka potoczyłoby się inaczej, gdyby nie praca w szczecińskiej firmie Arne Trykot Carlsson. Pracował tam przy produkcji odzieży roboczej. Właściciel firmy, Tadeusz Figurski, widząc jego nieprzeciętne umiejętności zaproponował, że pomoże finansowo przy stworzeniu pierwszej autorskiej kolekcji.

Tak powstała kolekcja zatytułowana „Przestrzeń Miejska”, którą zaprezentował w 2008 roku i wygrał konkurs dla debiutujących projektantów – Gryf Fashion Show. Podczas imprezy jego kolekcja została doceniona przez Evę Minge. Był to początek ich współpracy, która zaowocowała wspólną kolekcją, zaprezentowaną w Warszawie a następna w Nowym Jorku podczas Mercedes Benz Fashion Week.

Arka cechuje profesjonalizm, świetne pomysły i nieszablonowość. Jego kolekcje to proste formy z oryginalnymi połączeniami dzianiny, skóry i naturalnych futer. Tworzy kolekcje dla nowoczesnego mężczyzny, który ceni sobie wygodę, ale chce wyglądać nieszablonowo. Jego projekty są spójne stylistycznie i prezentują bardzo wyraźny styl charakterystyczny.

Buty wykorzystane w pokazie pochodziły z kolekcji australijskiej firmy Emu specjalizującej się w obuwiu z owczych skór i kożuchów. Fryzury wykonali fryzjerzy z Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin, która na co dzień dba o wizerunek gwiazd i modelek. O make-up zadbali specjaliści z Chili! Cosmetiks, nowej polskiej marki kosmetycznej, która podbija serca klientek świetną, przyjaznymi cenami, jakością i niezwykłą paletą barw. 

Zobacz również:
fotorelacja z premiery GIFT BOX men
Backstage pokazu

[nggallery id=4984]
2018-03-14T08:00:47+00:0028 sierpnia 2013|Moda|