Strona główna » Blog » Pokaz kolekcji Łukasza Jemioła na jesień i zimę 2013/2014

Pokaz kolekcji Łukasza Jemioła na jesień i zimę 2013/2014

Wczorajszy pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła i tym razem nie zawiódł oczekiwań jego wielbicielek. Moda dla kobiet na jesień i zimę 2013/2014 według niego jest pełna nonszalancji i wysublimowanego smaku. Charakter widowiska, które odbyło się w Łazienkach Królewskich, utrzymany był w klimacie tajemniczego ogrodu.

Kolekcja była kontynuacją ulubionych klimatów Jemioła, do których zdążył nas już przyzwyczaić i który pokochały jego klientki. Projektant często podkreśla, że lubi kobiety nonszalanckie i dobrze ubrane, lecz nie przebrane. Dla takich właśnie kobiet skierował swoją kolekcję.

Pokaz miał dwie odsłony – bardziej energetyczną z przewagą koloru limonkowego, oraz rockową, gdzie królowały skóry i futra. Romantyczny klimat został przełamany mocnym, wyrazistym pazurem. Jemioł zaprezentował linię Premium, dla kobiet, które lubią być zauważane i kochają luksus. Dlatego nie zabrakło detali w stylu glamour – turkusowe plecionki, swetry ze złotych tkanin, połączenie złotego połysku i granatu. Poza kożuchami, skórami i garniturami, na wybiegu pojawiło się też sporo efektownych sukni wieczorowych.

Zobacz również: Gwiazdy na pokazie mody Łukasza Jemioła

[nggallery id=4710]

foto: Cisowianka Perlage, która po raz kolejny wsparła pokaz projektanta i towarzyszyła mu podczas powstawania kolekcji.

2018-03-14T08:11:51+00:0024 maja 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: