zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Plejada nagrodziła gwiazdy show-biznesu

Plejada nagrodziła gwiazdy show-biznesu

Podczas imprezy „Plejada TOP TEN”, która odbyła się 17 maja w warszawskim klubie Space, redakcja serwisu wręczyła gwiazdom show-biznesu specjalne nagrody. To już druga edycja tych nagród.

Podczas tegorocznej edycji imprezy, redakcja Plejady przyznała wyróżnienia gwiazdom u których, w minionym roku, najwięcej się działo i o których najczęściej słyszeliśmy w mediach. Po raz pierwszy wręczona została dodatkowa nagroda specjalna za Wydarzenie Roku w show-biznesie.

Nagrody „Plejada TOP TEN” otrzymali:
1.       KRYSTYNA MAZURÓWNA: za kontrowersję, odwagę i wielki powrót po latach; uwielbiamy ją oglądać i słuchać w jury programu „Tylko Taniec”
2.       MARINA: za świetną debiutancką płytę i skok na głęboką wodę
3.       EVA MINGE: za to, że jest jedyną polską projektantką, która regularnie prezentuje swoje kolekcje w światowych stolicach mody: Nowym Jorku i Paryżu
4.       TOMASZ RACZEK: za rewolucję w polskim kinie, która wybuchła po „Kacu”
5.       ANJA RUBIK: za styl, klasę, i za to, że jest najlepszą ambasadorką Polski na świecie
6.       MAGDA MIELCARZ: modelka, aktorka, prezenterka i piosenkarka i wszystko to robi z takim samym wdziękiem. A nas uwiódł też jej głos w „The Voice od Poland”
7.       MICHAŁ FIGURSKI I KUBA WOJEWÓDZKI: za to, że Plejada jest dla nich nieustającym źródłem inspiracji na antenie RADIA ESKA ROCK
8.       ANNA PRZYBYLSKA: za piękno i za umiejętność godzenia życia rodzinnego z zawodowym. Nasze serca podbiła też świetną rolą w filmie „Bokser”
9.      NATASZA URBAŃSKA: za to, że nigdy się nie poddaje, że jest multi-utalentowana: świetnie tańczy, śpiewa i gra, co udowodniła w musicalu w 3D o Poli Negri
10.   TATIANA OKUPNIK: za świetny debiut w nowej roli jako jurorka programu X Factor
11. NAGRODA SPECJALNA ZA WYDARZENIE ROKU W SHOW-BIZNESIE – Śmierć Hanki w M jak Miłość: to o tym wszyscy mówili, to o tym wszyscy pisali i komentowali. Ten odcinek oglądało ponad 8 milionów widzów

– Plejada stawia na sprawdzone i wiarygodne informacje ze świata show – biznesu. To portal o gwiazdach i dla gwiazd. Zależy nam by nasi użytkownicy mieli pewność, że znajdą u nas wyłącznie prawdziwe informacje, dlatego staramy się być blisko tych, o których piszemy najczęściej by móc im podziękować za wspólną pracę. Impreza Plejada TOP TEN to jedna z takich inicjatyw – przyznaje Ewa Wojciechowska, Redaktor Naczelna Plejady.

W pierwszej edycji statuetkami w kształcie plejadowych gwiazd nagrodzeni zostali: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Cichopek, Edyta Górniak, Edyta Herbuś, Krzysztof Ibisz, Szymon Majewski, Anna Mucha, Doda, Kinga Rusin oraz Małgorzata Socha. Nagrody te były przyznane dla gwiazd, o których Plejada pisała najczęściej przez 3 lata swojego istnienia.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

2018-03-14T09:43:07+01:0018 maja 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: