Strona główna » Blog » Nowość na rynku wydawniczym! Zaprojektuj swój styl – Rachel Roy

Nowość na rynku wydawniczym! Zaprojektuj swój styl – Rachel Roy

 POZNAJ NOWY WYMIAR KOBIECOŚCI I STAŃ SIĘ NOWĄ, NIEPOWTARZALNĄ WERSJĄ SIEBIE!

 Książka napisana przez królową szyku, przyjaciółkę hollywoodzkich gwiazd i inspirującą kobietę

O treści słów parę:

Rachel Roy, autorka książki Zaprojektuj swoje życie i światowej sławy projektantka mody, mówi: „Kiedy byłam nastolatką, rysowałam szykowne ubrania i dodatki, które sama bardzo chciałam mieć. Gdy teraz wspominam te czasy, dochodzę do wniosku, że tak naprawdę projektowałam wtedy swoje życie – takie, które od zawsze pragnęłam wieść”. Jej doświadczenia i profesjonalna wiedza są fundamentem, na którym zbudowała poradnik –biblię stylu, która będzie dla Ciebie inspiracją do przeistoczenia się w piękniejszą, bardziej elegancką i pewną siebie kobietę!

 

Książka zawiera:

Motywacyjne cytaty znanych osobistości, np. Coco Chanel, Michelle Obamy czy Marylin Monroe.

Opisy ubrań, które powinny stać się nieodłącznym elementem garderoby każdej eleganckiej kobiety.

Proste wskazówki dotyczące mieszania stylów, wzorów i kolorów.

Wyczerpujące informacje o tym, jak, w zależności od okazji, dobierać torebki, biżuterię oraz buty.

Ponad 50 przepięknych ilustracji.

Oto fenomenalny poradnik, który pokaże Ci, jak być piękną, seksowną i jednocześnie elegancką kobietą!


O autorce:

Rachel Roy jest projektantką, businesswoman, filantropką oraz zapracowaną współczesną mamą. Prowadzi własną firmę i wyznaje zasadę, że dzięki personalnemu stylowi możemy zaprojektować takie życie, o jakim zawsze marzyłyśmy. Posiada też unikalne zdolności interpretowania nowoczesnych trendów modowych, dzięki czemu bez trudu potrafi określić sposób, w jaki noszone przez nas ubrania definiują to, kim naprawdę jesteśmy – oraz to, jakimi kobietami chciałybyśmy się stać.

 

Rekomendacje:

Kto lepiej pomoże wyrazić Twoją wewnętrzną Audrey Hepburn lub Rihannę niż Rachel Roy? Jej zamiłowanie do mody, a także niesamowita, pełna uroku historia, o której opowiada z niesłychanym wdziękiem i wyjątkową wrażliwością, pomoże Ci wyartykułować swój finezyjny styl, wyrazić pewność siebie oraz wyzwolić nieokiełznaną moc, którą w sobie masz, tylko być może jeszcze o tym nie wiesz.

  – Joanna Coles, redaktor naczelna magazynu „Cosmopolitan”

Rachel bez trudu rozumie rolę, jaką moda odgrywa w projektowaniu upragnionego i wymarzonego życia… Książka, podobnie jak projekty autorki, inspiruje kobiety do wyrażenia najlepszej z możliwych wersji siebie, do odnalezienia własnej pasji życiowej, realizowania postawionych celów życiowych oraz wyglądania przy tym jak milion dolarów.

 Bobbi Brown

Rachel Roy dzieli się w tej książce własnym sekretem wyzwalania głęboko drzemiącego potencjału. Podkreśla, że w zależności od tego, w jakim otoczeniu żyjesz, możesz wykreować takie życie, o jakim zawsze marzyłaś.

 Kim Kardashian West

Dane wydawnicze:

Wydawnictwo Kobiece | s. 200 | ISBN: 978-83-65506-52-8| cena 39, 90 PLN

Uwaga! Wkrótce konkurs! Odwiedzaj regularnie naszą stronę, dodaj do ulubionych na Facebooku!

 

[buybox-widget category=”book” ean=”9788365506528″]

2018-03-14T03:42:54+00:0027 marca 2017|Styl|