Strona główna » Blog » Nowa marka z biżuterią „SOUL BEADS”

Nowa marka z biżuterią „SOUL BEADS”

Marka SOUL BEADS powstała z inicjatywy Natalii Dąbkowskiej – projektantki biżuterii oraz osoby z zamiłowaniem zarówno do pracy twórczej, jak i również biznesu, pragnącej podzielić się swoim postrzeganiem piękna z innymi.

Wykorzystanie przez nią w autorskiej kolekcji SOUL BEADS kamieni naturalnych nie było bez znaczenia. Autorkę kolekcji ujęło nie tylko znaczenie kamieni, ale również delikatność ich materii. Tworząc kolekcję biżuterii SOUL BEADS, pomysłodawczyni wykorzystała umiejętności i doświadczenie nabyte w dzieciństwie, na studiach oraz w ramach działalności charytatywnej, której podjęła się tuż po zakończeniu studiów.

Chciałam zająć się czymś, w czym będę mogła wykazać się wszystkimi nabytymi umiejętnościami. Przede wszystkim liczy się dla mnie wszechstronność – zawód, w który pozwoli mi na pracę twórczą, a zarazem działania marketingowe wraz z decyzyjnością w sprawach prowadzenia mojej firmy.

Zachwycaj, przyciągaj spojrzenia, emanuj pozytywną energią i bądź szczęśliwa to główne hasło, jakim kieruje się autorka kolekcji SOUL BEADS, czyli połączenia wyrafinowanej sztuki jubilerskiej oraz naturalnej siły najpiękniejszych kamieni.

Biżuteria tej marki przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet ceniących piękno i jakość. Według autorki kolekcji, bransoletki te mają nie tylko zdobić, ale nieść ze sobą znaczenie – indywidualne dla każdego, a jednak kojarzone z wybranym kamieniem, z którego są zrobione.

Jednym z kamieni, z których wykonane są bransoletki SOUL BEADS jest kryształ górski określany mianem kamienia życia. Inne wykorzystywane przez projektantkę kamienie to: kwarc różowy – kamień miłości oraz agat znany jako kamień wolności.

Każda bransoletka dodatkowo wzbogacona jest o hematyt, czyli minerał siły, który potęguje działanie innych kamieni oraz ma wspierać osoby noszące go, w dążeniu do ważnych życiowych celów.

[nggallery id=4155]

Ceny bransoletek wahają się od 120 do 260zl. Dostępne w sklepie internetowym: www.soulbeads.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/SB.SOULBEADS

2013-01-30T12:29:43+00:0030 stycznia 2013|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: