zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Moda i taniec Hiszpanii na Warsaw Fashion Street 2011

Moda i taniec Hiszpanii na Warsaw Fashion Street 2011

25 i 26 czerwca 2011 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się Warsaw Fashion Street. To już druga edycja imprezy, w której udział bierze marka Perwoll. Z jej inicjatywy przygotowany zostanie inspirowany Hiszpanią pokaz mody z udziałem Conrado Moreno.

W okresie 22 kwietnia – 31 maja 2011 miał miejsce Konkurs Perwoll pt: „Zainspiruj się Hiszpanią i wystylizuj pokaz z udziałem Conrado Moreno”, zorganizowany wspólnie z Organizatorem Warsaw Fashion Street. Zwycięzca Konkursu zaprezentuje stworzoną przez siebie hiszpańską stylizację podczas Pokazu Perwoll na Warsaw Fashion Street w dn. 26.06.2011r. Stylizacje Zwycięzcy zostaną zaprezentowane przez modelki oraz specjalną gwiazdę Pokazu – Conrado Moreno. Zwycięzca odbierze podczas Pokazu nagrodę – wycieczkę do Madrytu – z rąk przedstawiciela marki Perwoll oraz Conrado Moreno.
Dodatkową atrakcją Pokazu będzie hiszpańskie show taneczne w wykonaniu duetu Stefano Terrazzino i Paulina Biernat.

 

 

W ciągu całego weekendu 25-26.06, marka Perwoll przygotowała dla gości Warsaw Fashion Street dużo atrakcji, w tym z udziałem gwiazd. Na Krakowskim Przedmieściu rozstawione będzie przez dwa dni Stoisko Perwoll (Studio Stylu), gdzie każdy będzie mógł uzyskać poradę od stylistki Perwoll. W niedzielę 26.06, oprócz porad związanych z modą, na stoisku pojawią się atrakcje takie, jak: hiszpańskie show taneczne oraz lekcja tańca w wykonaniu Stefano Terrazzino i Pauliny Biernat, wymiana poglądów na temat mody i konkursy dla zgromadzonych gości. Wszystko to z udziałem Conrado Moreno, Stefano Terrazzino i Pauliny Biernat.

Motywem przewodnim marki Perwoll podczas Warsaw Fashion Street 2011 jest kolor – źródło inspiracji. Hiszpania to kraj koloru, słońca, radości i mody. To właśnie ten kraj zainspirował markę Perwoll do wyjątkowych pomysłów na Warsaw Fashion Street 2011.

Conrado Moreno

2018-03-14T11:01:49+01:0025 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: