zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs: „Znajdź mnie” – kontynuacja cyklu romansów Lisy Kleypas o rodzinie Hathawayów

Konkurs: „Znajdź mnie” – kontynuacja cyklu romansów Lisy Kleypas o rodzinie Hathawayów

Ona ukrywa swoje uczucia, on jest znużonym życiem cynikiem…

Jako prawdziwa miłośniczka zwierząt i natury, Beatrix Hathaway zawsze lepiej czuła się w lesie niż na sali balowej. Zaczęła więc wierzyć, że jej przeznaczeniem jest przejść przez życie bez miłości. Czy właśnie taki los czeka ostatnią i najbardziej niekonwencjonalną z sióstr Hathaway? Kapitan Christopher Phelan jest przystojnym, odważnym żołnierzem, który po powrocie z frontu planuje ożenić się z przyjaciółką Beatrix, uwielbiającą życie towarzyskie i flirt Prudence Mercer. Zakochał się w niej korespondencyjnie, nie wiedząc, że to Beatrix była autorką listów, które podtrzymywały go na duchu na polu bitwy. Christopher wraca do domu, zdecydowany odnaleźć kobietę, którą pokochał, i podbić jej serce…

Lisa Kleypas Znajdź mnie

„Znajdź mnie” to piąta część cyklu romansów Lisy Kleypas o rodzinie Hathawayów.

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie.

KONKURS

w którym do wygrania jest 5 książek Znajdź mnie ufundowanych przez wydawnictwo Prószyński Media

Zadanie konkursowe: Podaj tytuł przynajmniej 1 książki Lisy Kleypas z cyklu romansów o rodzinie Hathawayów (oczywiście, poza konkursową Znajdź mnie).

(podpowiedź znajdziecie na stronie Wydawnictwa Prószyński Media)

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: lisa w nieprzekraczalnym terminie do 11. czerwca 2012 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu poniżej, w terminie do 3 dni roboczych.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: to przynajmniej jeden z tych tytułów – Zaufaj mi, Wyjdź za mnie, Uwiedź mnie, Pokochaj mnie.

Nagrody wylosowali: Aleksandra z miejscowości Chwaszczyno, Anna z Warszawy, Karolina z Poznania, Ewa z Gliwic, Klaudia z Wrocławia.

Gratulujemy, nagrody już do Was wysyłamy i życzymy miłej lektury.

2018-03-14T09:38:23+01:0028 maja 2012|Konkursy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: